В Южному школярі долучились до Всесвітнього дня прибирання і зібрали більше тисячі кілограмів макулатури

Информ-панорама

Щороку в третю суботу вересня проходить акція World Cleanup Day (Всесвітній день прибирання), участь в якому бере понад 190 країн. Україна цьогоріч теж приєдналася до акції з прибирання. 16 вересня у 24 регіонах нашої країни з дотриманням норм та обмежень воєнного часу відбулися заходи під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою!”. 

Учні Ліцею №1 взяли участь в акції та зібрали 1 650 кг макулатури, а бібліотекарі – 350 кг. Про це повідомляється на сторінці навчального закладу в Facebook. В школі визначили призерів – це ті класи, які зібрали найбільше макулатури.

Серед учнів 1-4 класів:

 • І місце – 2-В клас (50 кг)
 • ІІ місце – 3-Б клас (38,5 кг)
 • ІІІ місце – 3-В клас (15,5 кг)

Серед учнів 5-7 класів:

 • І місце – 5-Г клас (195,5 кг)
 • ІІ місце – 6-А клас (106 кг)
 • ІІІ місце – 6-В клас (86 кг)

Серед учнів 8-11 класів:

 • І місце – 9-Г клас (247,5 кг)
 • ІІ місце – 10-А клас (203,5)
 • ІІІ місце – 8-А клас (155,5 кг.)

«Учні 6-Б класу (дистанційна форма навчання), більшість з яких знаходиться за кордоном, не тільки здали макулатуру, а й підготували проект про паперові відходи, які допоможуть зберегти природні ресурси. В межах акції учнівське самоврядування «Країна мрій» організувало збір кришечок і батарейок серед учнів 1-11 класів. Впевненні, що завдяки дитячим зусиллям, наша планета стала чистішою і поповнилися запаси сировини для переробки та виготовлення протезів.

Основна мета акції – це формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього», – зазначили в школі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному школярі долучились до Всесвітнього дня прибирання і зібрали більше тисячі кілограмів макулатури

 1. Чему вы радуетесь, что вся зарубежная литература пойдёт на туалетную бумагу?

  1. Пишет Ну и пусть пишет. Правильно делает, что пишет. И хорошо, что есть такие. А вас, тв.рей двуногих, надо, чтобы быстрее земля поглотила в месте с вашей грязью, которую вы разводите.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.