В Южному ремонт пам’ятника Захисникам України на завершальній стадії

Информ-панорама

Завершуються ремонтні роботи на пам’ятнику Захисникам України («Журавлі») по вулиці Хіміків, який був відкритий в нашому місті в жовтні 2016-го. Розпочався ремонт в червні цього року. Замовник робіт – комунальне підприємство «Екосервіс», саме воно проводило тендер на визначення підрядної організація, яка виконує наразі ремонт. Як повідомив Yuzhny.info заступник директора КП Олександр Журавель, спеціалісти підприємства контролюють якість виконання ремонту з першого до останнього дня.

За його словами, треба було усунути тріщини підоснови пам’ятника, провести ремонт облицювання з керамічної плитки нижньої частини, пофарбувати металеві поверхні верхньої частини та відремонтувати світильники підсвітки пам’ятника. На ремонт з місцевого бюджету передбачено фінансування в розмірі 181 тисяча гривень. Об’єкт 14 липня відвідали заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий і заступник директора КП «Екосервіс» Олександр Журавель. Закінчити ремонтні роботи планується на цьому тижні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

12 thoughts on “В Южному ремонт пам’ятника Захисникам України на завершальній стадії

 1. Біля пам’ятника гідним два негідника,символічно.Є що показати наступним поколінням.

   1. В тому що ви не працювали на Україну і були до неї в опозиції.Щодо пам’ятника – ідея дуже гарна ,особливо верхня частина просто чудова,низ совковий.До речі,не забудьте передати кошти за електрику церкві.Дякую всім за працю і любов до батьківщини хто її має.Україна – це українці.рускоязичні – це понаїхавше та малороси які шанують вбивць.У мене все.

 2. АЛЕКСАНДР ЖУРАВЕЛЬ , ПРОСИМ СОДЕЙСТВИЯ В ЛИКВИДАЦИИ ФЕКАЛЬНОЙ ЛУЖИ НА ПЛЯЖЕ СЛЕВА ОТ БЫВШЕГО КАФЕ ПАРУС КОТОРАЯ НАХОДИТСЯ УЖЕ НЕСКОЛЬКО МЕСЯЦЕВ И ЕЕ НЕ ЛИКВИДИРУЮТ , ЧЕГО ДОБИВАЮТСЯ ? КОМ . УДАЛЯЮТ , НО ЛУЖУ НЕ ЛИКВИДИРУЕТ НИКТО ! МУХИ ,СМРАД, РАСПРОСТРАНЕНИЕ ИНФЕКЦИЙ

   1. Так , обращались , поэтому просим Вас , посодействовать ,как уважаемого Человека ! Очень просим ,от лица всех здравомыслящих жителей Южного !Вы много лелаете для людей доброго и значимого !Ценим и уважаем , просим помочь

  1. Прекратите писать этот бред, никаких озёр никто убирать не будет. Говна в этом городе гораздо больше чем в вашем озере и оно в душах и головах.

   1. Если тут живете , то и в вашем тоже … В прошлые годы , люди обращались на телевидение и убирали канализационные прорывы на этом месте , неужели ,так просто построить во время войны басейн на пляже и так сложно устранить прорыв канализации столько времени … А ,что касается головы , все верно , к сожалению

   2. Давайте щось з цим робити.Хоч десь хоч якось.Треба розумнішати!Світ того потребує не лише Україна.Може є якісь ідеї.

    1. Цього потребуєте лише ви, бо дуже сильно помиляєтеся в методах. За вашою ненавистю я ніколи не піду.

  2. Это ,не речка ,а прорыв канализации возле бывшего паруса и красной шапки

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.