В Южному провели в останню путь 49-річного військового Валерія Нехай (фото)

Информ-панорама

В понеділок, 15 січня, наша громада попрощалася зі своїм Захисником, який тривалий час вважався безвісти зниклим – солдатом 28-ої окремої механізованої бригади в/ч А0666 Валерієм Петровичем Нехай, 1973 року народження.  Він загинув 18 серпня 2022-го під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Олександрівка Херсонської області. Валерій Петрович був призваний на військову службу по мобілізації 25 лютого 2022 року.

Сьогодні в нашій громаді День жалоби, прапори на будівлях та будинках міста приспущені, а розважальні заходи – заборонені.  Пам’ять полеглого Воїна присутні вшанували хвилиною мовчання. Колеги, які працювали з Валерієм Петровичем в Ліцеї №2, запам’ятали його, як доброзичливого, працьовитого, люблячого дітей, переповненого планами та ідеями задля розвитку школи, педагога з великої літери:

«В серпні 2022 року всі знайомі, з ким в другій школі працював Валерій, вірили, що він живий, що ось-ось буде від нього звістка. Він був доброзичливий, працьовитий, любив все нове, в нього було безліч новаторських ідей. Він тоді працював з Ігорем Андрійовичем Синячовим (ексдиректор школи), в них обох на той час було стільки планів для майбутнього нашої школи… Валерій Петрович виховав доньку, племінницю, любив людей, дітей, але більш за все – Батьківщину».

Прощання з Воїном відбулось в центрі міста біля пам’ятника Захисникам Вітчизни. Панахиду за загиблим провів священнослужитель храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ Микола Віщун. Присутні проводжали в останню путь Героя, стоячи на колінах.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.