Уряд підвищив зарплати бюджетникам

Без рубрики

Кабінет міністрів підвищив з 1 січня 2024 року зарплати бюджетникам через зростання мінімальної зарплати. Наступне підвищення відбудеться вже з 1 квітня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням постанову уряду від 12 січня 2024 р. № 23.

“Посадові оклади (тарифні ставки) з 1 січня 2024 року розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду – 3 195 гривень”, – йдеться в документі.

До цього посадові оклади з 1 грудня 2021 року розраховувалися виходячи з посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду у розмірі 2 893 гривні. Таким чином, базовий оклад підвищений на 10,4%.

“Мінімалка” та зарплати бюджетників

Згідно із законом про державний бюджет України, з 1 січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати зріс із 6700 до 7100 гривень. З 1 квітня “мінімалка” зросте до 8000 гривень. Від мінімальної зарплати залежать посадові оклади (тарифні ставки) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Після підвищення “мінімалки” пропорційно зростають і зарплати бюджетників. В уряді стежать за тим, щоб оклад працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки становив 44,5% від мінімальної зарплати.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Уряд підвищив зарплати бюджетникам

  1. Ещё бы, они себя не обидят. На три гривны повысили учителям и депутатам на 3000 грн. Всё по честному.

    1. Это с каких пор депутатам местных советов стали платить зарплату?

      1. А вы с какой планеты? Депутаты тоже живые существа и имеют привычку питаться и покупать продукты за деньги. Им всегда платили зарплату

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.