В Южному проведуть конкурс на визначення нового оператора з вивезення сміття

Информ-панорама

В Южному внесли зміни до рішення виконкому, аби відновити проведення конкурсу на визначення організації з надання послуг збирання та вивезення побутових відходів з території Южного. Нагадаємо, що конкурс був оголошений в середині лютого поточного року, тоді через початок повномасштабної війни його призупинили. Як пояснив від час засідання виконкому начальник управління архітектури та містобудування міськради Сергій Оришака, наразі є потреба активізувати проведення конкурсу, цього вимагає Антимонопольний комітет.

«Рішення про проведення конкурсу нами приймалось 18 лютого 2022 року, але у зв’язку з початком бойових дій, він проведений не був. Аби активізувати даний конкурс, згідно з вимогами Антимонопольного комітету, треба було внести зміни в рішення виконкому та повторно ввести в дію рішення про проведення конкурсу на визначення оператора по вивезенню сміття з території Южного», – пояснив Сергій Оришака.

Заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий повідомив, що Антимонопольний комітет звернувся до суду з цього приводу, міськраду зобов’язали провести даний конкурс і зараз здійснюється підготовка, аби провести його згідно з визначеною процедурою.

Нагадаємо, що у нашому місті вже десятки років вивозом сміття займається комунальне підприємство «Южтранс». Члени виконкому затвердили умови, згідно з якими визначатиметься новий виконавець послуг (переможець конкурсу), конкурсну документацію для учасників та склад конкурсної комісії (очолить її Сергій Оришака). Рішення комісії щодо результатів проведення конкурсу необхідно буде подати на розгляд виконкому. Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника міського голови та начальника управління ЖКГ Дмитра Любивого. Термін дії договору з організацією, яка переможе у конкурсі, буде укладено на п’ять років.

Серед основних критеріїв оцінки конкурсних пропозицій конкурсна комісія враховуватиме:

  • наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів;
  • можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спецтранспорту;
  • підтримка належного санітарного стану спецмашин для збирання та перевезення побутових відходів;
  • можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв в обладнаному медпункті;
  • можливість забезпечити зберігання та охорону спецтранспорту для перевезення побутових відходів;
  • наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів при збиранні та перевезенні побутових відходів;
  • вартість надання послуг з вивезення сміття;
  • досвід роботи з надання даних послуг згідно з вимогами стандартів, нормативів, норм та правил;
  • наявність у працівників відповідної кваліфікації.

Нагадаємо, у Сичавці та Кошарах виконавцем послуг з вивезення сміття є фірма «Частюля», а на території Нових Біляр, Булдинки та Григорівки послуги надає «Град-Сервіс».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.