В Южному планують провести реконструкцію в гуртожитку, аби надати житло ВПО

Информ-панорама

На засіданні сесії 11 серпня депутати внесли зміни до міської Програми розвитку інфраструктури Южненської ОТГ (розрахована до 2024 року), зокрема, мова йде про включення до програми додаткового заходу – реконструкції нежитлових приміщень на першому поверсі будинку по вулиці Новобілярській, 26 в житлові. Як озвучив під час засідання міський голова Володимир Новацький, сьогодні є документ на рівні держави про необхідність забезпечити житлом вимушених переселенців.

«Ми повинні забезпечити ВПО житлом, може не в повному обсязі, але все ж таки хоча б частково це зробити. В цій програмі, до якої ми внесли зміни, як раз передбачається реконструкція будівлі, аби у нас була можливість допомогти тимчасовим переселенцям», – озвучив Володимир Новацький.

володимир новацький

Заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий в інтерв’ю Yuzhny.info пояснив, що у разі виконання ремонтних робіт, які будуть направлені на можливість забезпечити житлом ВПО, урядом України буде передбачена фінансова підтримка.

«Зараз в Южному перебуває більше двох тисяч внутрішньо переміщених осіб, вони проживають в квартирах, які їм надають містяни, хтось безкоштовно, хтось за окрему вартість. В нашому місті є гуртожиток по вулиці Новобілярській, 26, там є нежитлові приміщення, в яких сьогодні люди не мають права проживати. Але після проведення там реконструкції, вони можуть використовуватись, як житлові. Таких кімнат там більше десяти. Після проведення ремонту ми матимемо право їх надавати вимушеним переселенцям, але тільки на період дії воєнного стану і без права на приватизацію. Ці моменти чітко приписуються в документах. Ці приміщення залишатимуться у власності Южненської громади, після закінчення війни можуть надаватись місцевим жителям, які стоять в черзі на отримання місць в гуртожитку. Є визначена процедура, зараз ми внесли цей захід до відповідної міської програми, далі зміни будуть вноситись в бюджет, розроблятиметься проєкт», – розповів Дмитро Любівий.

Депутати Южненської міськради підтримали таку ініціативу.

сергей назаренко. татьяна сергеева. депутаты Южненского городского совета

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному планують провести реконструкцію в гуртожитку, аби надати житло ВПО

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.