В Южному внесли зміни до бюджету, аби завершити ремонти на декількох об’єктах

Городская хроника

На засіданні виконкому 10 серпня були внесені зміни і доповнення до рішення міської ради «Про бюджет Южненської ОТГ на 2022 рік», які стосувалися перерозподілу коштів для завершення ремонтних робіт на декількох об’єктах. Від цього залежить безпека людей – пояснили в міськраді. За словами заступниці міського голови-начальниці фінансового управління Людмили Паскаль, сьогодні є нагальна потреба закінчити ремонт з налагодження автоматичної системи протипожежного захисту в будинку по вулиці Новобілярській, 26-Б; капремонт елементів благоустрою прилеглої території дитячого садка №1 «Золота рибка», адже дошкільний заклад готується розпочати новий навчальний рік; капремонт будівлі та елементів благоустрою лікарні та поліклініки щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями, так як медичні заклади в нашому місті продовжують працювати і необхідно передбачити інклюзивність; капремонт індивідуального теплового пункту і системи опалення в поліклініці.

Людмила Паскаль. Дмитро Любівий.

Заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий розповів, що кошти на проведення цих робіт були передбачені ще до повномасштабної війни, бюджет мали прийняти на сесії 24 лютого. Через введення воєнного стану фінансування таких заходів було призупинене, тому і ремонти довелось «заморозити». Зараз ситуація змінилися.

«В постанову Кабінету Міністрів України час від часу вносяться зміни, які дозволяють в період дії воєнного стану проводити за рахунок місцевого бюджету деякі заходи, зараз мова зокрема йде про ті, що стосуються безпеки населення. В нас є незакінчені ремонтні роботи, які почалися до повномасштабної війни, ми плануємо їх завершити, якщо казначейство дозволить профінансувати», – пояснив Дмитро Любівий.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.