База відпочинку «Орбіта» в Коблевому відновила роботу аквапарку та запрошує на відпочинок

Информ-панорама

База відпочинку «Орбіта» з радістю запрошує южненців та гостей нашої громади на відпочинок. Тут вам готові запропонувати комфортні номери, великий басейн, а також дитячий з гірками, які входять у вартість номера. База розташована на закритій території, що охороняється на першій лінії від моря, де облаштована зелена зона та функціонує кафе. В меню закладу: одеська кухня та ароматна смачна піца. Також можна окремо скористатися послугами басейнів з 10:00 до 18:00 (вартість 200 гривень). Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за номерами телефону: 067-779-35-35, 095-55-44-800, або написавши на e-mail: info@koblevo-orbita.com.ua.

Окрім того, команда “Орбіти” рада повідомити, що вирішила відкрити частину аквапарку. Графік роботи: з 10:00 до 18:00. Вартість вхідного квитка: для дітей – 300 гривень; для дорослих – 400 гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “База відпочинку «Орбіта» в Коблевому відновила роботу аквапарку та запрошує на відпочинок

  1. Неужели там есть настоящее бомбоубежище , а не ,,сховыще ,, ,соответствующее всем нормам и стандартам ? Вот это счастье …!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.