В Южному передбачать фінансування для роботи «Пункту незламності» на 2023-2024 роки

Информ-панорама

На засіданні виконкому були внесені зміни до Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської громади. Як доповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Вадим Ферябов, зміни стосуються необхідності передбачити кошти на цей рік і наступний в частині функціонування «Пункту незламності», який розташований в Палаці культури «Дружба» (площа Перемоги, 1), а саме:

  • на 2023 рік додатково на придбання засобів для приготування гарячих напоїв 16 350 гривень;
  • на 2024 рік на придбання засобів для приготування гарячих напоїв 1 500 гривень та на закупівлю дизельного палива 100 800 гривень.

Загальна сума коштів на організацію та функціонування «Пункту незламності» в ПК «Дружба» в 2023 році скаладає 112 тисяч 446 гривень, в 2024 році – 102 тисячі 300 гривень. Зазначимо, в Южненській ОТГ під час блекаутів минулого року функціонували чотири «Пункти незламності»: два в Южному (в приміщеннях ПК «Дружба», спорткомплексу «Олімп»), один в Сичавці (в приміщенні школи), один в Нових Білярах (в адміністративній будівлі). У кожного з цих пунктів був затверджений графік роботи, проте, в разі надзвичайної ситуації, зокрема повного блекауту, всі вони повинні були переходити на цілодобовий режим роботи. В таких пунктах в людей має бути можливість зігрітися, випити гарячі напої, зарядити свої гаджети.

В нашому місті найбільш відвідуваним під час відключень електроенергії став «Пункт незламності» в Палаці культури, проте «Олімп» в разі надзвичайної ситуації зможе вмістити більшу кількість людей, тому його заздалегідь також обладнали всім необхідним, зокрема, генератором.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному передбачать фінансування для роботи «Пункту незламності» на 2023-2024 роки

  1. Пункт незламности это когда всё работает несмотря на отсутствие электричества.

  2. А что это и где это? И зачем какой-то пункт нужен? Кого там сокрушать будут?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.