В Южному збільшили розмір виплат на встановлення надгробків на могилах військових

Городская хроника

Члени виконкому погодили внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту та підтримки окремих категорій населення Южненської громади на 2024-2026 роки. Зміни стосуються необхідності збільшити розмір грошової допомоги сім’ям загиблих в російсько-українській війні військовослужбовців на виготовлення і встановлення надгробку. Раніше сума складала 20 тисяч гривень, з наступного року буде 50 тисяч. Про це доповіла начальниця управління соцполітики Южненської міськради Наталя Монастирська, зазначивши, що сума на поховання залишається незмінною – 30 тисяч гривень. В цілому передбачається 80 тисяч гривень.

Раніше виконком затвердив рекомендаційні варіанти зовнішнього вигляду пам’ятників для військових. Саме їх місцева влада рекомендуватиме сім’ям полеглих Воїнів для встановлення на їхніх могилах. Проте останнє слово – за родичами наших Захисників, а ескізи мають виключно рекомендаційний характер і затверджені задля того, аби надгробки на військовому цвинтарі мали уніфікований вигляд.

Нагадаємо, що кошти на розробку проектної документації для подальшого проведення благоустрою на території військового кладовища вже виділені з місцевого бюджету, розпочати будівельні роботи планується з наступного року. Міський голова Володимир Новацький повідомляв, що процес проектування триватиме близько місяця, потім питання щодо виділення коштів на проведення робіт буде винесено на сесію міськради.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному збільшили розмір виплат на встановлення надгробків на могилах військових

  1. То есть теперь этот хмырь который у кладбища будет со всех подряд брать от 20 до 50 тыс.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.