В Южному озвучили, скільки дітей народилося в травні

Информ-панорама

За минулий місяць в нашій громаді народилося 24 дитини, з них 12 хлопчиків та 12 дівчат. Про це з радістю повідомив у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення в понеділок, 5 червня, міський голова Володимир Новацький, зазначивши, що раніше він обіцяв, що кожного місяця надаватиме статистику по народжуваності в нашій ОТГ.

Нагадаємо, в Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Так, сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога.

На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч. В минулому році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень,  що на 4% менше 2021 року. Із загальної чисельності отримувачів вказаного виду допомоги чотири особи – з Сичавського старистинського округу та дев’ять осіб – з Новобілярського.

Автор фото: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному озвучили, скільки дітей народилося в травні

  1. В марте скільки, та в лютому? Беруть якийсь місяць один. До чого це? Ні смертності , ні кількість жителів , нічого не сказав. Аби щось ляпати.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.