В Южному вдруге стартував конкурс по збору пластикових кришечок: буде 10 призових місць

Информ-панорама

В липні 2022 року жителі Южненської громади долучилися до Всеукраїнського благодійного збору пластикових кришечок. Ініціативу під назвою «Пластик рятує життя» запустили тоді в Одесі. Активісти мали на меті зібрати гроші на закупівлю реанімобіля для оперативного транспортування поранених із зони бойових дій. Тоді южненці зібрали за три тижні близько 420 кг кришечок, здебільшого до акції доєдналися діти, за що були нагороджені призами. В нашому місті координатором руху був волонтер Максим Самойлов.

Нещодавно він вдруге повідомив про старт конкурсу, цього разу збирають кришечки для придбання БПЛА. Умови конкурсу прості – зібрати якомога більше пластикових кришок, помити їх та віднести в пункт збору. Переможцем стане той, хто назбирає найбільшу їх кількість. Цього разу призових місць буде більше і призів, відповідно, теж завдяки спонсорам, які долучилися до конкурсу. Збір триматиме протягом червня. Три тижні учасники збиратимуть кришечки в себе дома, на останній тиждень, після 20 червня, мають принести їх в пункт збору. Місце фінального зважування буде опубліковано пізніше – повідомив Максим Самойлов у вайбер-спільноті “Екстрені Южного”. Фінал та нагородження переможців відбудеться 1 липня.

За 1, 2, 3 місця призери конкурсу разом зі своєю сім’єю отримають можливість поїхати на цілий день в дитячий розважальний центр Fly Kids (ТРЦ Riviera), крім того призери отримають солодкі бокси (кекси).

За 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 місця учасникам конкурсу подарують відвідування ігрової студії в Южному – Magic Room (дві години), де їх пригостять  піцою, картоплею фрі та солодкими напоями. Крім того, кожен отримає по одному квитку в  кінотеатр Южного Kino Plaza.  Для більш детальної інформації щодо конкурсу звертайтеся за номером телефону: (093) 023-60-68.

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.