В Южному спеціальна комісія проводить перевірку укриттів

Городская хроника

В нашому місті наразі здійснюється перевірка найпростіших укриттів. Як повідомив Южненський міський голова Володимир Новацький, процес триває і вдень, і вночі. Нагадаємо, що в листопаді минулого року спеціалісти міськради на офіційній сторінці у Facebook розмістили план розміщення сховищ для населення міста Южного в разі повітряної тривоги в захисних спорудах цивільного захисту, спорудах подвійного призначення, найпростіших укриттях громади. На карті позначено 26 укриттів. Знайти адреси, дізнатись про тип та місткість сховищ можна за посиланням – www.google.com/maps

«Зараз і вдень, і вночі відбувається перевірка всіх наших укриттів. Участь в цьому беруть представники ДСНС, поліції, виконкому Южненської міськради. Ми повинні бути готові до будь-яких провокацій з боку рашистів. Ви знаєте, що виникали проблеми з цього питання в столиці, ці питання на особистому контролі у президента країни», – озвучив Володимир Новацький.

Після трагедії біля укриття 1 червня в столиці, коли в Деснянському районі Києва загинули троє людей (дві жінки і дитина), які під час ракетного удару не змогли сховатися через зачинені двері укриття,  за дорученням президента України по всій країні проводиться перевірка стану укриттів. Президент Зеленський доручив провести повну ревізію захисних споруд по всій країні – повідомляє УНІАН.

Зазначимо, що минулого тижня в Одесі відбулось засідання обласної комісії ТЕБ та НС, яка пройшла під головуванням начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера. Ключове питання порядку денного – укриття населення в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту та забезпечення безперешкодного цілодобового доступу до них. Начальник районної військової адміністрації Юрій Крук наголосив про персональну відповідальність усіх посадових осіб, які відповідальна за належне утримання захисних споруд та забезпечення цілодобового доступу до них населення.

«Керівництвом області поставлені завдання усім головам районних військових адміністрацій, міським головам, керівникам громад забезпечити належне функціонування захисних споруд цивільного захисту та забезпечити цілодобовий доступ населення до них. Також дано доручення визначити конкретних відповідальних осіб в кожному укритті, які будуть відповідати за їхню належну експлуатацію та забезпечувати цілодобовий доступ до них. Ніколи більше не має повторитися ситуація, як в Києві, коли люди вночі прийшли до укриття, а воно було зачинене. Наразі триває додаткова перевірка абсолютно усіх укриттів, які розташовані в місті Одеса і Одеському районі комісіями, до складу яких увійшли представники ДСНС, Національної поліції та представники органів місцевої влади. Це питання взято під жорсткий контроль. Безпека людей залишається пріоритетом у державній політиці», – зазначив Юрій Крук, начальник Одеської РВА.

Фото укриття: архівне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному спеціальна комісія проводить перевірку укриттів

  1. На сайті вже писали, що 14млн. на першу школу. І все. Нікто, ніколи укриття робити не буде.. все . Перевірка – це вони спустились , та піднялись. Все. Нічого робити не будуть . Сто відсотків. Перевірте самі й зрозумієте.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.