В Южному на базі «Олімпу» цього тижня пройде ярмарок вакансій

Информ-панорама

Служба зайнятості Южного запрошує шукачів роботи, а також роботодавців на ярмарок вакансій, який відбудеться в спорткомплексі «Олімп» (площа Перемоги, 2) в четвер, 7 березня, об 11:00. Учасники заходу матимуть змогу отримати консультації з питань зайнятості, дізнатися про актуальні вакансії на підприємствах та установах, а також поспілкувалися з роботодавцями в освітній, соціальній, медичній, транспортній, виробничій та інших сферах. Ярмарки вакансій в нашому місті вже стали традиційними і проводяться на постійній основі. Це, в першу чергу, живе спілкування між шукачами роботи та роботодавцями. Останні мають змогу презентувати своє підприємство, організацію, а також перелічити актуальні вакансії.

Такий захід в «Олімпі» організовується не вперше, восени 2022 року в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу проходив ярмарок вакансій, в якому тоді взяли участь представники трьох громад: Южненської міської, Визирської сільської та Чорноморської селищної.

Нагадаємо, за минулий рік статус безробітного в Южненській громаді мали 485 осіб. За сприяння міської служби зайнятості знайшли роботу 334. Серед шукачів роботи понад 190 осіб – внутрішньо переміщені, з них 90 вже працевлаштовані. Впродовж січня-грудня 2023 року до служби зайнятості Южного роботодавцями було подано понад 425 вакансій.

Найбільш затребуваними залишаються:  

  • викладач загальноосвітнього навчального закладу;
  • вихователь;
  • медичний працівник;
  • водій автотранспортних засобів;
  • електрик;
  • касир;
  • кухар;
  • продавець;
  • бухгалтер;
  • підсобний робітник.

Станом на 1 січня 2024 року кількість вакансій, зареєстрованих в службі зайнятості, склала 62 одиниці. Середня заробітна плата у зазначених пропозиціях складає 10 517 гривень.

Зазначимо, що на початку повномасштабної війни спеціалісти Южненської філії ОЦЗ для зручності та оперативного інформування громадян створили Телеграм-канал з пошуку роботи, де регулярно розміщують інформацію щодо відкритих в нашій громаді вакансій. Посилання на ТГ-канал: t.me/vakansiyuzhny.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному на базі «Олімпу» цього тижня пройде ярмарок вакансій

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.