В Южному відбувся ярмарок вакансій за участі роботодавців трьох ОТГ

Городская хроника

22 листопада за ініціативи Одеської районної військової адміністрації в Южному в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп» відбувся черговий ярмарок вакансій, в якому взяли участь представники трьох громад: Южненської міської, Визирської сільської та Чорноморської селищної. З привітальним словом до присутніх звернулись представниці Южненської міськради: заступниця міського голови-начальниця фінансового управління Людмила Паскаль та заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька. Вони підкреслили, що в наш складний воєнний стан наразі однією з задач місцевої влади спільно з фахівцями центру зайнятості є допомога в працевлаштуванні жителів нашої громади, серед яких цьогоріч багато вимушених переселенців, які через військову агресію РФ залишились без роботи та навіть житла. Всі учасники ярмарку мали змогу отримати консультації з питань зайнятості, дізнатися про актуальні вакансії на підприємствах та установах вказаних трьох громад, а також поспілкувалися з роботодавцями в освітній, соціальній, медичній, транспортній, виробничій та інших сферах. Перед початком ярмарку з привітальним словом звернулась представниця Одеської РВА Оксана Вербицька, яка побажала всім, хто зараз знаходиться в активному пошуці роботи – обов’язково знайти її, адже саме для цього такі заходи і організовуються.

З початку року Южненська філія Одеського обласного центру зайнятості (ЦЗ), яку очолює Людмила Щербакова, допомогла знайти роботу більше 300 людям. Про це озвучила директорка установи, зазначивши, що сприяння працевлаштуванню жителів громади – головна послуга, яку надає ЦЗ.

«Ярмарки вакансій в нашому місті вже давно стали традиційними і проводяться на постійній основі. Це, в першу чергу, живе спілкування між шукачами роботи та роботодавцями. Останні мають змогу презентувати своє підприємство, організацію, а також перелічити актуальні вакансії. Принцип будь-якого роботодавця, відвідуючи такі заходи – планувати на перспективу, і на майбутнє мати на увазі дані тих людей, які сьогодні звернуться до них у пошуку роботи. Наша філія жодного дня не припиняла свою роботу, южненські фахівці з початку року допомогли працевлаштуватися більше 300 людям. Наша філія також продовжує направляти на професійне навчання безробітних…», – озвучила Людмила Щербакова.

Цього разу на ярмарку вакансій були представлені такі підприємства та установи:

 • Южненський центр надання соціальний послуг
 • КП «Екосервіс»
 • КП «Южненське узбережжя»
 • КП «Южтеплокомуненерго»
 • Южненський центр первинної медико-санітарної допомоги
 • Южненська міська лікарня
 • Управління освіти Южненської міськради
 • Южненський спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп»
 • ТОВ «Дельта Вілмар»
 • Гвардійська гімназія Чорноморської селищної ради
 • Чорноморський ліцей
 • Будинок культури Чорноморської селищної ради
 • Міжнародна навчальна платформа в сфері транспорту та логістики Marine Business School
 • Компанія «ТІС»
 • Визирський центр первинної медико-санітарної допомоги
 • Відділ освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради.

«Я представляю компанію “ТІС”, це величезне підприємство, яке охоплює великі території: Одеса, Доброслав, Южний, Березанка, Миколаїв. Нам потрібні складачі поїздів, оглядачі вагонів, машиністи, механіки, слюсарі тощо. Ми вас чекаємо і запрошуємо на співбесіду», – озвучила Анна, представниця «ТІС».

«Я представляю Будинок культури Чорноморської селищної ради. Він, мабуть, найкращий за останні двадцять років на нашому узбережжі. Нам дуже потрібен художній керівник, освіта має бути вища, але може бути і середня спеціальна. Бажано, щоб був досвід роботи, режим роботи – п’ятиденний. Ще нам потрібен керівник вокального ансамблю, бажано, з вищою освітою…» – озвучила Антоніна Омельченко, директор Будинку культури в селищі Чорноморськ.

«Всі звикли, що в «Олімпі» проходять заходи спортивної направленості, але зараз інший час.. Ми займаємось тим, що в першу чергу сьогодні потрібно місту, області та державі. Ви знаєте, що наш комплекс став комунальним підприємством, зараз ми працюємо з керівництвом міста для того, аби наш комплекс відновив роботу в звичному режимі, як це було раніше. Нам потрібні зараз електрики, комплекс наш достатньо складний в обладнанні і базується, зокрема, на фірмі Siemens, тут автоматизація високого рівня», – повідомив Володимир Татаров, директор СОК «Олімп».

«Наше підприємство займається благоустроєм Южного. Прибирання, висадка та догляд за зеленими насадженнями, обслуговування системи освітлення – все це наша робота. В нас є вакантні місця, потрібні озеленювачі першого та четвертого розрядів, а також електрики четвертого розряду. Перший передбачає наявність середньої освіти, для наступних розрядів вже потрібно мати також і практичний досвід роботи…», – пояснив Малхазі Чхартішвілі, директор КП “Екосервіс”.

Кульмінацією заходу стало  живе спілкування шукачів роботи з роботодавцями, під час якого южненці та ВПО мали змогу сісти за стіл представників підприємств та установ, дізнатись більш детальну інформацію і обговорити питання щодо працевлаштування. Також на учасників заходу, які пройшли реєстрацію, чекали подарунки від представників Южненської міськради у вигляді термосів. Крім того, в приміщені кафе «Олімпу» організували каву-брейк, аби всі бажаючі мали змогу випити кави або ж чаю, поласувати печивом та поспілкуватись в дружній атмосфері.

Зазначимо, що на початку повномасштабної війни спеціалісти Южненської філії ОЦЗ для зручності та оперативного інформування громадян створили Телеграм-канал з пошуку роботи, де регулярно розміщують інформацію щодо відкритих в нашій громаді вакансій. Посилання на ТГ-канал: t.me/vakansiyuzhny.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.