В Южному міський голова скликав позачергову сесію: депутати розглянуть 4 питання

Информ-панорама

На сайті Южненської міськради оприлюднили розпорядження міського голови про скликання засідання позачергової сесії, яке заплановане на четвер, 9 листопада. Фактично питання порядку денного стосуватимуться перейменування Южного. Депутати обиратимуть, який з трьох варіантів нової назви міста (були затверджені робочою групою за результатами громадського голосування) надіслати, як офіційну пропозицію, до Національної комісії зі стандартів державної мови, а в подальшому – до Верховної Ради України.

В одному з проектів рішення зазначається, що першочергово пропозиція буде надіслана до Нацкомісії для здійснення фахівцями експертизи щодо відповідності цього варіанту стандартам української мови.

Порядок денний сесії:

  1. Про секретаріат ХХХVІ позачергової сесії Южненської міської ради VІIІ скликання;
  2. Про заходи щодо перейменування міста Южного на місто Південне;
  3. Про заходи щодо перейменування міста Южного на місто Порт-Аненталь/Аненталь;
  4. Про заходи щодо перейменування міста Южного на місто Оріяна.

Минулого тижня ми повідомляли, що серед представників депутатського корпусу Южненської міськради обговорюється пропозиція надіслати на розгляд Національної комісії зі стандартів державної мови не лише варіант нової назви нашого міста, а й ініціювати можливість залишити нинішню – «Южне», надавши відповідні аргументи. Про результати засідання сесії та кінцеве рішення міських обранців щодо перейменування Южного ми розкажемо в наших наступних матеріалах 9 листопада.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному міський голова скликав позачергову сесію: депутати розглянуть 4 питання

  1. Не забудьте возле каждого названия написать , что проголосовало АБСОЛЮТНОЕ МЕНЬШИНСТВО . Меньшее из меньшего. А должно быть БОЛЬШИНСТВО ЖИТЕЛЕЙ. Большинство это демократические показатели.

  2. Да я вообще не об этом, в городе полно проблем, они на сессию фигню какую-то выносят. Укрытий ноль, то что они настроили с лысым, оно не годится, цены растут, полиция не работает вообще. К зиме громада явно не готова.

  3. Отправьте комиссии национальной по стандартам название Зеленскийград, 100% поддержут!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.