В Южному озвучили, скільки немовлят народилося в жовтні цього року

Городская хроника

Щомісяця міський голова Володимир Новацький у своєму відеозверненні озвучує статистику по народжуваності в Южному. Так, за жовтень в місті народилося 15 дітей: з них 11 хлопчиків та 4 дівчинки. В Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога.

На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч. В минулому році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень, що на 4% менше 2021 року.

Нагадаємо, Южненський відділ ДРАЦС (державної реєстрації актів цивільного стану) раніше повідомляв, як називали малят у місті Южне протягом першого півріччя 2023 року, назвавши найпопулярніші та рідкісні імена, які обирали містяни для своїх дітей. Найпоширенішими чоловічими іменами в цьогоріч стали: Артем, Дмитро, Максим, Олександр, Марк, Роман. Серед жіночих імен лідирують: Софія, Мілана, Єва, Поліна.

Були й рідковживані та оригінальні варіанти імен, які обирали в Южному для малят. Серед жіночих: Лада, Касія, Ельміра, Єсенія, Зоряна. Серед чоловічих: Єремій, Еміліан, Емір, Демʼян.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному озвучили, скільки немовлят народилося в жовтні цього року

  1. Что ещё им тут делать, расти некуда, сплошной спорт кругом, развития в городе ноль.

    1. так спорта в Южном уже давно нет. После прихода великих правителей в 2014 все пошло по П…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.