В застосунку “Дія” запустили нову послугу

Без рубрики

У системі держпослуг «Дія» громадяни тепер можуть зручно оплачувати адміністративні штрафи, а повідомлення про такі штрафи надходять через програму. Цей функціонал охоплює низку штрафів за адміністративні правопорушення, такі як порушення правил торгівлі, куріння у заборонених місцях та багато іншого. Ініціатива спрямована на спрощення процесу оплати штрафів, позбавляючи людей необхідності проходити традиційний і трудомісткий процес відвідування суду та перебвання в чергах. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Через необачність можна вчинити адмінпорушення… Після цього людину чекає штраф, який запускає довгий і нудний процес. Потрібно їхати до суду і стояти в чергах, щоб отримати ухвалу та реквізити для сплати штрафу та судового збору. І лише потім іти до банку”, – зазначив міністр.

За його словами, у “Дії” процедура сплати значно простіша. Для цього потрібно:

  • авторизуватися в застосунку “Дія”;
  • відкрити розділ “Послуги”, вибрати пункт “Штрафи” та підпункт “Судові штрафи”;
  • вибрати потрібний штраф;
  • сплатити його за допомогою банківської картки через Google або Apple Pay;
  • квитанція автоматично надійде до суду, який після зарахування коштів закриє справу.

Послуга реалізується Мінцифрою разом із Державною судовою адміністрацією України, ДП “Центр судових сервісів” та ДП “Інформаційні судові системи”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.