В Южному КП «Екосервіс» очолив новий керівник

Информ-панорама

З 1 вересня комунальне підприємство «Екосервіс», яке займається прибиранням та благоустроєм території Южного, очолив новий директор – Андрій Горівенко. За сумісництвом він депутат Южненської міськради. Попередній керівник цього підприємства Малхазі Чхартішвілі (був призначений в липні 2018 року) звільнився за власним бажанням, знайшовши нову роботу за місцем свого проживання – в Одесі.

Андрій Валерійович родом з Нових Біляр з сім’ї військовослужбовця, нині проживає в місті Южному. В свій час закінчив Одеський механіко-технологічний технікум і політехнічний університет (спеціальність «Публічне управління та адміністрування»). Свій трудовий шлях починав автослюсарем на южненському автотранспортному підприємстві.

З новим керівником КП «Екосервіс» ми зустрілись 6 вересня. Він розповів, що має чималий досвід роботи в сфері житлово-комунального господарства. Його попереднє місце роботи – КП «Надія» у Фонтанській ОТГ, де він був заступником директора. До цього Горівенко очолював КП «Біляркомунгосп», яке більшість його колег по депутатському корпусу в лютому 2021 року вирішили ліквідувати на території Нових Біляр. Нагадаємо, тоді відповідний проект рішення підготувала депутатка від колишньої партії «ОПЗЖ» Світлана Дінул.

«Я це рішення тоді не підтримав не з причини того, що був директором цього «Біляркомунгоспу», а тому що це було дієве повноцінне підприємство, яке охоплювало широкий спектр робіт і на належному рівні забезпечувало якісними послугами населення Нових Біляр (обслуговування водоводу; системи зовнішнього освітлення; прибирання території, було встановлено 48 контейнерів для збору сміття). Як свідчення цього – наше селище займало перші місця на конкурсах з благоустрою і чистоти. Це підприємство було створено в 2011 році, з нуля вивели його на такий рівень, що почали самі заробляти чималі кошти. Вартість за вивезення сміття в нас була незмінною з 2011 по 2020 рік. Потім деякі депутати, досконало не розібравшись в питанні, вирішили ліквідувати це КП, створивши нове – «Южненське узбережжя», – нагадав Андрій Горівенко.

За його словами, зараз одна з основних його задач в якості очільника КП «Екосервіс» – ознайомитись з документацію, вивчити питання функціоналу роботи на закріплених за підприємством ділянках і перевірити якість виконання робіт на них.

«Мені зараз треба дізнатися межі територій, що закріплені за КП, їх багато, це сквери, дитячі майданчики, пішохідні доріжки, паркова зона і т.д. Справа в тому, що працівники «Екосервісу» беруть на себе більше роботи, ніж повинні. Вони прибирають більше територій, ніж це передбачено в їхніх обов’язках, бо, наприклад, є дитячі майданчики, які не стоять в нас на балансі, чи проспект, але комунальники ці території все одно прибирають. Наразі можу констатувати, що працівники КП «Екосервіс» свої обов’язки сумлінно виконують. Місто відносно чисте, чому «відносно», бо йде другий рік повномасштабної війни, немає повного фінансування з бюджету, як цього б хотілося, це зрозуміло, зараз впроваджується економія бюджетних коштів. Стосовно кадрів, колектив справляється, наразі штат 62 одиниці. В нас ще є 12-15 місць, на які ми могли б працевлаштувати людей», – повідомив Андрій Горівенко.

Новий директор зазначив, що на підприємстві є потреба в придбанні спецтехніки – автовишки. Ця машина потрібна для обслуговування системи зовнішнього освітлення і обрізки дерев, бо наразі на підприємстві тільки один такий автомобіль, який експлуатується вже більше десяти років. А територій для обслуговування після децентралізації побільшало. Враховуючи, що доєдналися десятки кілометрів електомереж (Сичавка, Нові Біляри, Булдинка, Кошари), то одним транспортом обслуговувати таку територію складно.

«Автовишка зараз є, але вона вже в поганому стані, працівники скаржаться, що ремонтують її по декілька разів  на місяць. Один такий транспорт на всю громаду. Скоро зима, треба буде раніше вмикати вуличне освітлення, замінювати лампочки. Території обслуговування багато, тому хотілося б додаткову одиницю транспорту. Мінімального необхідного для роботи підприємства вистачає, а так, щоб зробити ще більше і краще, на всі сто відсотків – в нинішніх умовах коштів на це бракує. Також є потреба в розхідних матеріалах для електрика, тобто LED-лампи. Ми порахували і виявилося, що нам на всю ОТГ на тих опорах, де є світлодіодні лампи, треба вже заміни близько 120. Потрібно розуміти, що це постійний процес, лампи через певний період часу треба замінювати на нові», – зазначив новий директор КП «Екосервіс».

Андрій Горівенко запевнив, що на початковому етапі своєї роботи планує о шостій ранку оглядати закріплені за КП території міста та перевіряти, як ці ділянки прибираються. Він наголосив, що більшість працівників «Екосервісу» знають досконало свою роботу і старанно її виконують, адже це люди, які роками працюють на КП і мають чималий досвід, тому його основна задача, як керівника – надати колективу якомога більше необхідного інвентарю та засобів, щоб їхня робота була більш комфортною для них і якісною.

Поки що Андрій Валерійович провів зустріч тільки з частиною колективу підприємства – управлінською (заступники директора, бухгалтер, економіст, майстри ділянок). В кінці цього тижня планує познайомитись з повним складом колективу, в тому числі озеленювачами та електриками, і за потреби відповісти на хвилюючі питання співробітників КП «Екосервіс».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

18 thoughts on “В Южному КП «Екосервіс» очолив новий керівник

  1. Я живу всю жизнь в Билярах . Столько сколько он сделал для посёлка и людей ,то ни один депутат не может таким похвастаться.

  2. эта тв@рь на всех деньги зарабатывает, у него нет ни чести, ни совести, мр@зь, под0нок, чудовище. Это не человек, это зверь. Пыль людям в глаза бросать только может. Ничт0жество.

  3. треба не людину судити, а те, що він робить. «аноніми-возмущателі» нехай подивляться фото Біляр до появи кп, яке очолив Андрій, та після, тільки сліпий не побачить різницю. для села багато чого було зроблено, а головне ця людина цікавилась думкою громадян, а не робила вигляд що слухає, а на ділі нічого. бажаю успіхів на новій посаді.

  4. Те кто знает Андрея не будут писать или говорить о нем гадости . Плохо о нем отзиваются люди которие не знают как много он сделал. Я его не защищаю, но его работу видно .

    1. Знаю эту тв@рь лично. Меня зовут Александр Вадимович Воронецкий, родился в роддоме Новых Беляр, когда он еще там был. Так что мне точно не нужно рассказывать что это за человек. Защитнички сраные

  5. Александр Воронецкий мы всю жизнь прожили в Белярах переехали в Южный при отделении. Вашу фамилию и имея никогда не слышали. Сейчас живём на Григорьевского десанта 30. Здесь нас много, в большинстве Белярские. Родину Горивенко знаем давно . Мы стали жывими свидетелями того, что Беляры отселили не полностью ,но разрушили при этом все: магазины, детские садики, не было по некоторым улицам водовода, не было нормальных дорог. И знаете когда мы приехали праздновать 75ти летие Белярской школы, мы были удивлены в кокам прекрасном состоянии стал посёлок У Андрея конечно в молодости были интересные события, но по его делам и по тому в каком состоянии Беляры, я вас уверяю ,что он хозяйственник и ответственный человек.

  6. Дуже смішно читати негативні коментарі, жодних аргументів, тільки мати. Рівень культури на вищому рівні.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.