В Южному погодили розміщення трьох МАФів на території тенісного комплексу

Городская хроника

В нашому місті на території майбутнього Громадського центру по вулиці Будівельників неподалік водно-веслувальної бази «Хімік» на завершальній стадії будівництво ще однієї спортивної зони – тенісних кортів. Наразі тут здійснюється благоустрій, вже облаштовані пішохідні доріжки, висаджені рослини, корти вже також збудовані. Для того, аби спортивний майданчик почав функціонувати, треба передбачити комфортні умови для відвідувачів, а саме наявність туалетів, душових, кабін для переодягання спортсменів. За дозволом для розміщення трьох павільйонів на цій території звернувся до членів архітектурно-містобудівної ради один із засновників цього проекту Петро Кутинець. Під час засідання 5 вересня він роз’яснив, чому планує встановити три ТС (тимчасові споруди) і яке буде їх призначення.

«Чотири-п’ять років тому, коли тільки об’єднувалися наші бажання з цього питання, земля була відведена крім розміщення там кортів, ще й для адміністративної споруди, яка б вміщувала в туалети, душові, переодягальню, адмінкімнату, тренерську, кімнату для нарад, кафе. Для цього і залишена ділянка території на тій землі, яку ми зараз орендуємо. Ми вирішили, що треба йти шляхом будівництва тимчасових споруд. Один МАФ нам потрібен для адміністративного приміщення, другий – для двох туалетів, переодягалень та душових, третій для дитячого кафе. Враховуючи віддаленість цієї території від міста у відвідувачів повинна бути змога посидіти влітку в тіні, випити кави чи води. Площа цих приміщень 15, 15 і 24 кв.м. Всі комунікації до цього об’єкту підведені, відповідні проекти і договори на послуги водопостачання та каналізацію, електропостачання – є. Ми взяли в обслуговування таку ж за площею територію, яку отримали в оренду (26 соток). В обслуговування входить в тому числі зелені зони (висадка рослин, догляд за ними). На сьогодні зона на 620 кв.м. вже зелена, облаштований газон, висаджено 143 хвойних саджанців. Крім того, ми зробили стоянку для транспорту на 10 паркомісць та облаштували пішохідну доріжку», – розповів Петро Кутинець.

Члени архітектурно-містобудівної ради підтримали ініціативу Петра Івановича і попередньо дали згоду на розміщення трьох тимчасових споруд. Як повідомив Yuzhny.info начальник управління архітектури та містобудування Сергій Оришака, це питання згідно з процедурою мають ще розглянути депутати Южненської міськради.

«Тенісні корти вже збудовано, більша частина благоустрою теж виконана. Там постійно здійснюється полив зелених насаджень, є пішохідні доріжки та парковка. Територія доглянута. Зараз пропонується ще встановити тимчасові споруди, аби створити для відвідувачів цих кортів більш комфортні умови. Спортивні об’єкти повинні мати і туалети, і переодягальні, і душові. Треба оживляти цю спортивну зону», – зазначив Сергій Оришака.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному погодили розміщення трьох МАФів на території тенісного комплексу

  1. Варто попередити кожного,що Южне – це Україна.Щоб не нав’язувати мову вбивць,яка не має ніякого статусу крім іноземної.

  2. Ау, админ, зачем редактируете до неузнаваемости сообщения!!!??? Тем более что это из Закона Украины!

  3. По сути, Кутинец сам все это строил в жару и холод, мы это хорошо видели. Только немного не понятно, подъезд к этим площадкам будет сверху или сбоку? Если сбоку то там стоянка не предусмотрена, и ВЕ- быдлота все заставит весь спуск мимо скейт парка, а там у нас туалет в кустах.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.