В Южному кількість послуг, що надавалась через ЦНАП за 2022 рік, суттєво знизилась

Информ-панорама

Кількість послуг, яка була надана через Центр надання адміністративних послуг за 2022 рік складає 7050, що на 47% менше 2021 року (13393). Відділ адміністративних послуг виконавчого комітету Южненської міськради здійснює діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів центру. Штатна чисельність відділу складає 13 осіб, в тому числі 4 реєстратори та 8 адміністраторів. Перелік адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами розміщений на офіційному (оновленому) сайті Южненської міськради.

Нагадаємо, що у вересні 2022 року в Южному обговорили питання подальшої співпраці відділу ЦНАП та ДРАЦС. Тоді начальниця Южненського відділу ДРАЦС Олена Жураковська провела семінар-нараду із працівниками відділу надання адміністративних послуг виконкому Южненської міськради. В ході проведеного заходу була опрацьована низка актуальних практичних питань щодо подальшої співпраці; новел законодавства; надання комплексної послуги «єМалятко». Під час семінару начальниця відділу ДРАЦС провела профільну методично-роз’яснювальну роботу з питань, що стосуються державної реєстрації народження, зокрема з одночасним наданням комплексної послуги «єМалятко». Були розглянуті питання щодо переліку документів, необхідних для отримання послуги, надані практичні поради та алгоритм дій адміністраторів під час надання даної послуги. Основна мета – наблизити послуги з реєстрації актів цивільного стану до кожного жителя громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному кількість послуг, що надавалась через ЦНАП за 2022 рік, суттєво знизилась

  1. МАксиально упростить документацию и нахер разогнать этих консультантов.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.