В Южному Еспланаду пам’яті місто візьме на баланс, аби утримувати за кошти бюджету

Информ-панорама

На порядок денний сесії міськради, яка запланована наступного тижня, винесено питання щодо включення Еспланади пам’яті, яку було відкрито 1 жовтня 2023 року силами волонтерського штабу «Незламні» та небайдужих містян, до переліку об’єктів комунальної власності Южненської громади з подальшим закріпленням за КП «Екосервіс». Відповідний проект рішення від 5 лютого оприлюднено на сайті міськради. Це робиться для того, аби в подальшому обслуговуванням цього об’єкту займалися комунальники, а не волонтери, також це дозволить виділяти кошти з бюджету для встановлення (за потреби) нових банерів з зображенням загиблих (померлих) військовослужбовців нашої ОТГ. Наразі все це здійснюють представники вказаного волонтерського штабу за підтримки жителів нашої громади, зокрема родичів полеглих Героїв.

Нагадаємо, в жовтні минулого року южненські депутати погодили внесення змін до місцевої Програми щодо відзначення, заохочення та вшанування пам’яті громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Южненської ОТГ» та нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською громадою». Зокрема, зміни стосувалися необхідності передбачити в місцевому бюджеті кошти на цей рік для облаштування Еспланади пам’яті, а саме: замовлення додаткових тристоронніх конструкцій з банерами-світлинами загиблих южненських військовослужбовців. Крім того, як повідомляли раніше волонтери, є потреба і у відновленні вже існуючих через вандалізм, адже були зафіксовані пошкодження деяких світлин. На цей рік в місцевому бюджеті заплановано 83 тисячі гривень на ці заходи.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.