В Южному дитячі садки змінять режим роботи

Информ-панорама

В Южному минулого тижня відбулась нарада з директорами закладів дошкільної освіти, на якій було прийнято рішення, що діти старшого та середнього дошкільного віку будуть відвідувати дитсадки в звичайному режимі, як це було до початку введення воєнного стану. Тобто передбачається повний робочий день з забезпеченням триразового харчування для дітлахів, але без організації денного сну. Про це під час засідання виконкому 17 серпня повідомила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька.

Нагадаємо, що Южненська громада єдина в Одеському районі, де в умовах воєнного стану працюють всі навчальні заклади (з забезпеченням харчування). 14 серпня спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники ДСНС, Держпродспоживслужби, Центру первинної медико-санітарної допомоги, управлінь освіти, капітального будівництва, ЖКГ здійснили перевірку дитячих садків нашої ОТГ (сім закладів) щодо їхньої готовності функціонувати в новому навчальному році. Такі перевірки – стандартна щорічна процедура. Крім того, комісія проінспектувала укриття, які закріплені за дитячими садками і в яких під час повітряної тривоги будуть переховуватися діти та вихователі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.