Новий етап обміну ламп розжарювання на LED: тепер це доступно для ОСББ, закладів освіти і лікарень

Украина

В Україні масштабують програму обміну ламп розжарювання на більш ефективні LED-лампочки. Відтепер це зробити можуть заклади культури та об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Про це повідомив гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський. За його словами, за період дії програми українці обміняли понад 20 мільйонів ламп розжарювання на LED у квартирах та домівках. А тепер це стало доступним і у підʼїздах, школах, дитячих садочках, лікарнях, бібліотеках та музеях. 

“Укрпошта” у спільній програмі з ЄС, Міністерством економіки та застосунком “Дія” відкриває новий етап обміну ламп для ОСББ та усіх вище перелічених закладів”, – наголосив Смілянський.

Для того, щоб замінити лампи, необхідно зробити замовлення в “Дії”, а потім забрати його в “Укрпошті”. Щоб подати заявку на заміну ламп розжарювання на LED, потрібно:

  • авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП юридичної особи;
  • перевірити інформацію щодо підприємства;
  • у розділі “Послуги” обрати “Обмін лампочок” та заповнити запит;
  • вказати площу в калькуляторі – там вказаний ліміт, за яким можна вибрати кількість та тип ламп;
  • поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  • вказати місцезнаходження організації;
  • підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Протягом тижня після подання заявки представники “Укрпошти” зв’яжуться з вами та зорієнтують, що робити далі. 

Програма обміну ламп розжарювання на LED: що відомо

З 30 січня українці могли обміняти 5 старих ламп розжарювання на стільки ж LED-ламп. Проєкт стартував в обласних центрах та у великих містах нашої країни – Краматорську, Покровську та Кривому Розі. Масова заміна старих ламп на енергоощадні дозволить знизити споживання електроенергії на 7-10% в моменти пікового навантаження на українську енергосистему.

У Мінекономіки прогнозували, що масова заміна старих ламп на енергоощадні дозволить знизити споживання електроенергії на 7-10% в моменти пікового навантаження на українську енергосистему. Водночас зазначалося, що зібрані від українців лампи розжарювання потраплять на вторинне перероблення. Після великих міст від 7 лютого обміняти лампи розжарювання на нові LED-лампи можна було у відділеннях “Укрпошти” також в містах та селищах міського типу по всій країні, в тому числі в Южному.

Джерело: espreso.tv.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.