Кабмін погодив зміну керівника Одеської районної адміністрації

Информ-панорама

Кабінет Міністрів України погодив звільнення Юрія Крука з посади голови Одеської районної військової адміністрації та призначення на цю посаду Олександра Гринчака. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук в суботу, 19 серпня.

Нагадаємо, 5 липня начальник Одеської обладміністрації Олег Кіпер заявив, що розглядає питання щодо звільнення всіх очільників районних військових адміністрацій, зокрема й начальника Одеської РВА Юрія Крука.

Як повідомляє “Суспільне”, в 2019 році Олександра Гринчака призначили на посаду начальника Департаменту кіберполіції, а його першим заступником став Сергій Кропива, який наразі працює заступником голови Одеської ОВА з питань цифрового розвитку. До призначення на посаду начальника кіберполіції Гринчак очолював відділ протидії злочинам у сфері інформаційних систем Департаменту захисту економіки та був першим заступником начальника Департаменту кіберполіції.

Джерело фото: пресслужба РВА, Департамент кіберполіції.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Кабмін погодив зміну керівника Одеської районної адміністрації

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.