В Южному анонсували кіновечір: покажуть фільм українсько-грузинсько-турецького співробітництва

Информ-панорама

Кожного четверга у фойє Палацу культури «Дружба» проходять кінопокази, на яких глядачів знайомлять з українським кіно. Навіть в сьогоднішніх складних реаліях, зокрема, через щоденне відключення електроенергії, в ПК все ж таки продовжують організовувати кіновечори і вже анонсували наступний. Кіносеанс відбудеться 24 листопада о 17:00. Вхід вільний. Цього разу покажуть фільм «Фортеця Хаджибей» (2020 рік). Це повнометражний художній фільм українсько-грузинсько-турецького співробітництва знятий на Одеській кіностудії. 

За сюжетом під час російсько-турецької війни, битви якої йдуть за Північне Причорномор’я, козаку Андрію необхідно доставити до Стамбула важливі дані. Для досягнення мети йому потрібно визволити із катівні коменданта фортеці Хаджибея. Полону вдалося уникнути його доньці Фатімі, разом із якою він відважується на ризиковану операцію.

«Не дивлячись на усі труднощі, які переживає наша країна та місто в тому числі, ми все ж чекаємо вас у нашому Палаці культури на перегляд цікавого фільму, який відбудеться за будь-яких обставин», – повідомили в ПК «Дружба».

Нагадаємо, що перший кіносеанс відбувся 2 жовтня в арт-дворику Палацу культури, тоді глядачі дивилися фільм «Сторожова застава», для другого кіносеансу був обраний фільм «Поводир», потім – «Тіні забутих предків», «За двома зайцями», «Хайтарма».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.