Школярі з Южного взяли участь у Всеукраїнських змаганнях Cool Games – 2022

Южный спортивный

Школярі з Южного, а саме учні Авторської школи М.П. Гузика, з 16 по 20 листопада взяли участь у Всеукраїнському фіналі фізкультурно-оздоровчого заходу Cool Games – 2022 , який проходив на Львівщині (серед учнівських команд з різних регіонів України). В пресслужбі Міністерства освіти і науки повідомляється, що цього року змагання проводилися серед дітей воїнів, які служать у ЗСУ та ТРО, медиків, енергетиків, рятівників та волонтерів. У регіональних відборах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, взяли участь тисячі школярів. У фіналі змагалися 250 спортсменів із 25 регіонів. В підготовці команди Одеської області зокрема взяли участь вчителі фізкультури Світлана Вишня та Вадим Захаренко. Про це повідомив у Facebook начальник Одеського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Олександр Тулунжи, подякувавши педагогам Южного за їх працю та активність.

Окрім спортивних змагань на Cool Games діти змогли дізнатися багато цікавого: уроки хімії від зірки Tik-Tok Гліба Репича, урок фізичної культури від військових, урок малювання від Діани де Навасель де Кубертен – пра-правнучки засновника сучасного олімпійського руху барона П’єра де Кубертена. Також учні посадили ялинку та заклали капсулу миру. Про це на своїй сторінці у Facebоok розповіла завідувачка кафедрою фізкультури АШГ Світлана Вишня.

«У Гранд-фіналі Cool Games-2022, окрім власне змагань, усі 25 команд-учасниць показали перфоманси-презентації своїх міст і регіонів. Кожна з презентацій була просякнута духом перемоги і присвячена нашим Героям, які боронять Україну від російської навали. Cool Games-2022 – це вже історія, але історія, яка неодмінно має повторитися», – зазначила вчителька.

У фіналі змагань зустрілися збірні Кіровоградської та Донецької областей. Перемогу в естафетах «Біатлон» і «Лови і біжи» здобули учні з Кропивницького. Третє місце посіла команда Івано-Франківської області. Пряма трансляція фінальних змагань зібрала близько десяти тисяч глядачів.

«Провести цього року Cool Games було надзвичайно важко, але разом ми це зробили. Я вдячний Міністерству освіти і науки за потужну підтримку, вдячний нашим дітям, які тренувалися буквально у підвала під час повітряних тривог, вдячний батькам, які відпустили дітей на змагання, оргкомітету, який взяв на себе таку відповідальність. Cool Games – 2022 відбулися на найвищому рівні. Ми знову показали, завдяки чому цей унікальний культурно-спортивний формат, винайдений в Україні, здобув міжнародне визнання – тож, думаю, треті Міжнародні Круті Ігри не за горами», – зазначив голова Комітету фізичної культури і спорту МОН Вадим Стеценко.

Переможці та призери, окрім медалей і сертифікатів, отримали спеціальну нагороду засновника сучасного олімпійського руху барона П’єра де Кубертена. Аби підтримати українських дітей, до Львова приїхала його праправнучка Діана де Навасель де Кубертен. Вона була вражена сміливістю, вмотивованістю та згуртованістю учасників змагань, які попри змагальну конкуренцію підтримували одне одного. Пані Діана провела мистецький воркшоп, разом з дітьми написала картину заради миру та пообіцяла розповісти членам Міжнародного олімпійського комітету, в яких умовах доводиться жити українським школярам.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.