В Южному 29 листопада відбудеться засідання виконкому

Информ-панорама

У вівторок, 29 листопада, відбудеться засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядок денний винесено близько 30 питань. Більша їх кількість стосується затвердження нових фінансових планів на наступний 2023 рік таких комунальних підприємств: «Южтеплокомуненерго», «Южтранс», «Екосервіс», «Южненське узбережжя», «Южводоканал», «Ритуальні послуги», «Муніципальна варта», спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», Центр первинної медико-санітарної допомоги, Южненська міська лікарня.

Члени виконкому мають погодити внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку ЖКГ (передбачена до 2024 року), погодити на 2023 рік заходи Програми надання фінансової підтримки ОСББ – учасникам Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Також планується внести зміни до Програми розвитку інфраструктури Южненської ОТГ (передбачена до 2024 року), Програми підтримки аудіовізуальних засобів масової інформації (КП «Южненська міська студія телебачення «МИГ»), Програми забезпечення діяльності КП «Муніципальна варта».

Серед питань порядку денного: підтвердження I групи за оплатою праці керівних працівників міського Палацу культури «Дружба» і IV групи за оплатою праці керівних працівників Южненської публічної бібліотеки. Також планується затвердити норми витрат на проведення спортивних заходів у 2023 році. У даному проєкті рішення затверджується порядок забезпечення харчуванням та грошова норма витрат на харчування спортсменів під час змагань та навчально-тренувальних зборів у наступному році. Ці норми затверджують для комунальних спортивних закладів та для громадських організацій спортивної спрямованості, які будуть отримувати фінансову допомогу з місцевого бюджету у разі поновлення дії відповідної міської Програми надання фінпідтримки.

Члени виконкому розглянуть заяви від двох підприємств щодо надання дозволу на розташування рекламних засобів по вулиці Приморська,11-В та Комунальна,15.

На засіданні буде розглянута Програма економічного та соціального розвитку Южненської ОТГ на 2023 рік, яку підготувати спеціалісти управління економіки міськради. Документ включає аналіз економічного та соціального розвитку нашої ОТГ за цей рік, пріоритетні завдання та заходи на наступний та подальші 2024-2025 роки. Представлені основні прогнозні показники соціально-економічного розвитку громади, перелік місцевих програм, які плануються  реалізовувати в майбутньому. Основні прогнозні показники програми є попередньо-орієнтовними та надалі можуть бути скориговані на основі уточнення статистичних даних, зміни поточної військової, соціально-економічної ситуації.

Одне з основних питань порядку денного – внесення змін до бюджету Южненської громади на цей рік та схвалення проєкту рішення «Про бюджет Южненської міської територіальної громади на 2023 рік». Детальніше про розглянуті питання на засіданні виконкому ми розкажемо в наших наступних матеріалах після 29 листопада.  

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.