В Южненській ОТГ відкриють ще три «Пункти незламності»

Городская хроника

В Южненській міськраді працюють над тим, аби облаштувати додаткові «Пункти незламності». Такі відкриються на території мікрорайону індивідуальної забудови (МІЗ), в селі Сичавка та в селищі Нові Біляри. Про це у своєму відеозверненні на каналі южненського ТБ повідомив міський голова Володимир Новацький. Він також озвучив, що за кожним з цих пунктів вже закріплена відповідальна особа.

«На сьогодні у нас «Пункти незламності» облаштовані в Спортивно-оздоровному комплексі «Олімп» та Палаці культури «Дружба» (в Южному). На днях відкриваємо такі пункти в Сичавці (скоріш за все, він буде базуватись в сільській школі), в Нових Білярах (зараз визначаємось, де саме він буде знаходитись), на МІЗі (в офісі ДСНС). Є необхідність, аби ці пункти були розташовані на відстані не більше 500 метрів від проживання людей. Завтра ми проведемо засідання виконкому і затвердимо рішення щодо «Пунктів незламності» (засідання було перенесено з 29 на 30 листопада – ред.). За кожним цим пунктом будуть закріплені відповідальні люди, мої заступники. Пункт в Палаці культури закріплений за Дмитром Любівим, в спорткомплексі за Людмилою Паскаль, пункт в Сичавці за Оленою Баранецькою, пункт в Нових Білярах за Леонідом Нейковим, на МІЗі – за керівництвом ДСНС. Тому, якщо будуть у людей виникати питання, вони мають знати, до кого їм звертатись. Безумовно, в селах будуть ще працювати й старости і теж відповідати за роботу цих об’єктів, в Южному також долучені до роботи керівники ПК і спорткомплексу», – розповів Володимир Новацький.

Нагадаємо, «Пункти незламності» в нашому місті відкрились 24 листопада. Повноцінно вони запрацюють в разі надзвичайної ситуації, тобто їх робота активується, коли тривалий час в місті буде відсутнє електропостачання. Наразі в Україні налічується понад чотири тисячі таких пунктів. Там є електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода (також чай, кава, печиво), аптечка. В Южному поки що в «Пунктах незламності» Wi-Fi немає, це питання вирішується.

Южний. пункт нещламності
Южний. пункт незламності
Южний. пункт незламності

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.