В Южному запрацювали «Пункти незламності»: мер міста оглянув умови в них

Информ-панорама

24 листопада в двох точках міста відкрилися анонсовані президентом Володимиром Зеленським «Пункти незламності». Такі в нашому місті облаштовані в приміщенні Палацу культури «Дружба» та Спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп». Їх сьогодні оглянув міський голова Володимир Новацький, а також поспілкувався з людьми, які туди прийшли. «Пункти незламності» мають бути забезпечені головними базовими послугами: електрикою, теплом, водою, мобільним зв’язком, інтернетом через «Старлінки», першою медичною допомогою, дитячою кімнатою. В южненських пунктах люди мали змогу зарядити свої гаджети, випити чаю, кави або води, поласувати печивом, зробити пюре швидкого приготування, відвести свою дитину в ігрову залу, проте мобільного зв’язку, на жаль, не було. Він з’явився згодом, вже після обіду. В інтерв’ю Yuzhny.info міський голова Володимир Новацький повідомив, що водопостачання в місті вже вдалося відновити, на черзі – увімкнення опалення.

«Вражений тим, скільки сьогодні людей на вулиці. І це логічно, без світла дома немає що робити, підприємства теж не працюють, погода, на щастя, сьогодні тепла. Ми віддали спорткомплекс під потреби людей, в Палаці культури також багато містян, на другому поверсі продовжує функціонувати дитяча ігрова кімната (є й на першому). Зарядити телефони можна також і в мерії, і в ТЦ «Волна». На жаль, є проблеми з мобільним зв’язком, працюємо над цим і ведемо перемовини з фахівцями. Відносно інфраструктури міста, водопостачання вже відновили, тепло – на черзі, через декілька годин маємо дати електроенергію через другу лінію на КП «ЮТКЕ». Щодо увімкнення світла в будинках, ніхто сьогодні не може точно відповісти щодо цього, ситуація змінюється щохвилини, в мене є інформація, що треба пережити цю ніч, завтра має бути легше, якщо не буде екстрених ситуацій в цілому в державі.

Щодо «Старлінків», немає проблем з бюджетом, гроші є, проблема в тому, де взяти це обладнання. Якщо б була можливість зараз його десь придбати, ми б одразу це зробили. Але треба розуміти, що «Старлінк» не покриває все місто, він працює локально», – пояснив Володимир Новацький.

Зазначимо, в Україні сьогодні зранку відкрились понад 3 700 “Пунктів незламності” для перебування людей під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. Про це у Telegram-каналі повідомили в Офісі президента Володимира Зеленського.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.