В Южненській ОТГ школи переходять на дистанційний формат навчання

Информ-панорама

Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації Олександр Лончак в понеділок, 10 жовтня, звернувся до всіх керівників органів управління освітою, а також директорів навчальних закладів з проханням прийняти рішення про перехід на дистанційне навчання в Одеському регіоні до кінця цього тижня або до особливого розпорядження.

Як повідомила Yuzhny.info заступниця начальниці управління освіти Южненської міськради Світлана Алексєєва, в нашій громаді вже відреагували на таку рекомендацію і навчальні заклади нашої ОТГ також до 14 жовтня будуть працювати дистанційно. Щодо подальшого формату навчання, питання вирішуватиметься з огляду на безкпекову ситуацію в нашій області в кінці поточного тижня.

Зазначимо, РФ сьогодні здійснила масовану ракетну атаку на Україну. За ранок, за словами Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, російські війська випустили по українських містах вже 75 ракет, і 41 з них збили українські сили протиповітряної оборони. Зокрема, окупанти б’ють по об’єктах енергетичної інфраструктури. У деяких регіонах вже виникли перебої зі світлом та водою.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.