В Южному БФ «Острів надії» вкотре організував гуманітарний ярмарок (фото)

Городская хроника

Цими вихідними в нашому місті вкотре провели гуманітарний ярмарок, на якому жителі та гості Южненської громади мали змогу отримати одяг, взуття, книжки, дитячі іграшки. Організатор благодійної акції, яка проводиться в Южному вже не перший раз – Благодійний фонд «Острів надії», що при церкві «Вефіль» (по вул. Будівельників, 23). Як повідомив на своїй сторінці в Facebook представник фонду Станіслав Безродний, благодійники були раді знову послужити южненцям та вимушеним переселенцям, які через війну опинилися в скрутному становищі.

«Дякувати Богу за чудову погоду і за те, що була добра можливість провести вже традиційний гуманітарний ярмарок! Як християни, ми не можемо стояти осторонь, а робимо все можливе, аби допомагати, наскільки це видається можливим. Радіємо, що люди не лише отримали нагоду обрати собі потрібні речі, але й почули Божу Звістку…», – написав Станіслав Безродний.

Подібні ярмарки планується проводити й на далі, зазвичай вони проходять по суботам.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.