В Южненській ОТГ на Івана Купала діти плели віночки, водили хоровод та змагалися в конкурсах

Информ-панорама

6 липня об 11:00 на подвір’ї Сичавського будинку культури для дітей провели тематично-розважальний захід «Ой на Івана, та й на Купала». Упродовж дійства, ведучі ознайомлювали дітлахів з традиціями та легендами цього свята. Учні прикрасили дерево стрічками, водили хоровод та промовляли заклик до Бога Сонця. Потім намалювали чарівну квітку папороті зі своєї долоні, вигадали та розповіли гарну історію про її чари. Дівчата традиційно сплели віночки з різних видів рослин та квітів, яких в селі різноманіття, а хлопці спостерігали за процесом плетіння. Про це повідомляється на сторінці Сичавського БК у Facebook.

В Южному цьогоріч формат святкування Івана Купала був теж дитячий і відбувся зранку біля Палацу культури «Дружба». Захід проходив під назвою “Купальські розваги” на зеленій зоні закладу, де вдалося сховатися від спеки. Для дітлахів режисерка Альона Назарук підготувала безліч розваг та конкурсів, а творчі колективи – свої виступи, повідомляється на сторінці ПК у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.