Южненська міськрада оприлюднила оголошення про початок збору пропозицій щодо зміни назви міста

Информ-панорама

В п’ятницю, 7 липня, на сторінці Южненської міськради у Facebook розмістили оголошення щодо початку з сьогоднішнього дня прийому пропозицій від жителів Южного щодо перейменування міста.

«На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22 червня 2023 року № 230 та на виконання рішення робочої групи щодо обговорення необхідності перейменування міста Южного та приведення його у відповідність із стандартами державної мови, виконавчий комітет Южненської міської ради з 7 липня 2023 року розпочинає збір пропозицій», – говориться в повідомленні.

Пропозиції щодо перейменування міста Южного з необхідним обґрунтуванням можуть вноситися органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, жителями Южного.

«В термін до 7 вересня поточного року чекаємо пропозиції від трудових колективів підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, профспілкових комітетів та жителів міста щодо перейменування міста Южного. Пропозиції можна направити офіційним листом за адресою: 65481, Одеська область, Одеський район, місто Южне, проспект Григорівського десанту, 18 або на електронну пошту viddil_dilovodstva_ymr@ukr.net», – зазначили в міськраді.

Нагадаємо, що одночасно з прийомом пропозицій через офіційний лист в міськраду, планується також збирати думки містян і наживо. В місті, попередньо визначено біля ПК «Дружба», планується встановити намет, в якому чергуватиме представник міськради і який збиратиме пропозиції від южненців. Однак для того, аби висловити свою думку щодо перейменування міста, люди мають підтвердити документально, що вони проживають в Южному (через застосунок «Дія» чи показавши паспорт з пропискою).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

10 thoughts on “Южненська міськрада оприлюднила оголошення про початок збору пропозицій щодо зміни назви міста

  1. Пропоную – ЧАРІВНЕ або ПЕРЛИНА.Всіх хто проти перейменування за списком взад на рашу.Такий список можна зберігати на виднодному місці або в поліції. Місто кишить ненависниками України,а це загроза всім.Вони створені професійними совковими рабами,недолугим керівництвом в місті,яке й саме перебуває в рашистському рабстві і лише таким чином може залишатись непокараним.Все що не логічно природа виправить.Думайте собі на користь.

    1. Тебе, єбобошка, тільки могила виправить. Про рабів воно щось гвонькає. Коли будеш з міста драпати, то твій хазяїн продасть тобі місце на шасі великого амеріцького літака. Відрощуй пазурята, щоб не відчепили.

    2. А як будуть називати мешканців міста, якщо перйменують в ЧАРІВНЕ? А в ПЕРЛИНУ? А потім будете здивовано запитувати : -“Хто насрав на голову маленькому українцю?”

    3. Шановна! Відмовся від імені руської княгині Ольги! А потім щось тут вимагай…..

  2. Профспілки це ганебне явище радянського союзу. Виходьте усі. Якого біса я сплачую профспілкам та при цьому арендую житло?

  3. Місто назвали не правильно тепер треба негайно виправлять А сьогодні в зв*язку з такою страшною війною яку організував російський президент фашист Путлєр з нечуваними вбивствами та обстрілами українських міст і сіл російською армією Заборонить в*їзд на постійне проживання громадян Росії тобто росіян в УКРАЇНУ на 200 років як мінімум Не давать росіянам громадянства УКРАЇНИ …Росіяни народ окупант вбивці Ніякоюї торгівлі з Росією навіки

  4. Верните прежнее название Новая Сычавка, очень отвечает состоянию, до которого довели поселок городского типа.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.