В Южному в поліклініці Odrex з’явилась додаткова послуга

Городская хроника

В медичному закладі Odrex по вулиці Шевченка 18/4 функціонуватиме рентгенапарат. Про це повідомляється на сайті поліклініки. Відтепер пацієнтам в Южному доступні такі послуги:

 • рентген легенів;
 • рентген хребта;
 • рентген кистей;
 • рентген стоп;
 • рентген колінних, ліктьових, плечових та кульшових суглобів;
 • рентген кісток черепу;
 • рентген гайморових пазух.

Серед переваг рентгенографії в Odrex називають швидке та інформативне дослідження; процедуру проводять як дітям, так і дорослим; опис знімків роблять досвідчені рентгенологи; техніка нового покоління дає низьке опромінення при високій якості знімків; записатись на консультацію до вузького спеціаліста можна одразу після отримання результатів; результати діагностики можна в будь-який момент завантажити через мобільний додаток чи особистий кабінет на сайті.

«Апарат дозволяє зробити точне та якісне зображення, що полегшує діагностування патології. Процедура проводиться за попереднім записом, що виключає очікування в черзі», – зазначили в поліклініці.

Записатись можна як через форму на сайті або за номерами телефону: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, 38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному в поліклініці Odrex з’явилась додаткова послуга

 1. Додаткова послуга “зниклий лікар”, я досі не можу зрозуміти де мій “сімейний лікар” та якого дідька він не на роботі?? Якщо він кинув своїх пацієнтів, то дайте роз’яснення,чому я маю платити по 700 грн за візит до іншого.

   1. Так, зараз якщо треба то запис до іншого лікаря, а коштує це 700 грн. Він підписував декларації з людьми, чому служба сімейної медицини в такому випадку коли лікар втік нічого не робить.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.