До кінця війни тариф на воду не підійматимуть: Шмигаль розповів, як вирішити проблему збитків водоканалів

Без рубрики

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв українцям, що до кінця війни тариф на водопостачання та водовідведення не буде підійматись, попри рішення регулятора про їх перегляд. Про це Шмигаль заявив в ефірі телемарафону.

“Так, як і тарифи на тепло і гарячу воду, я впевнений, що в Україні до кінця воєнних дій не потрібно покладати на людей додатковий тягар. Це той компроміс, який місцеві бюджети можуть взяти на себе”, – сказав він.

Шмигаль підкреслив, що хоча Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг є незалежним органом, який самостійно встановлює тарифи, “під час війни влада має діяти, як єдине ціле”. За його словами, місцеві бюджети накопичили понад 150 млрд гривень на своїх рахунках, тож мають змогу фінансувати водоканали.

“Тобто місцеві бюджети окремих громад мають можливості забезпечувати комунальні підприємства, які постачають воду додатковим фінансуванням і не підіймати тарифи”, – пояснив голова уряду.

Він також вважає, що тариф на електрику для водоканалів не підіймався попри заяви підприємств про це.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “До кінця війни тариф на воду не підійматимуть: Шмигаль розповів, як вирішити проблему збитків водоканалів

  1. Зеленский тоже обещал не поднимать коммуналку до конца войны. И чё, электричество не считается коммунальным платежом?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.