В Южненській ОТГ 28 квітня оголошено Днем жалоби

Информ-панорама

Згідно з розпорядженням Южненського міського голови, з метою вшанування пам’яті загиблого у російсько-українській війні військовослужбовця, жителя Нових Біляр, Сергія Циганенка, 28 квітня (п’ятниця) в нашій громаді оголошено Днем жалоби. В цей день відбудеться загальноміська хвилина мовчання в пам’ять про нашого Героя. Про це Yuzhny.info повідомили в міськраді. Володимир Новацький зобовязав на знак скорботи за загиблим:

  • забезпечити приспущення (вивішування із траурною стрічкою) державного прапора на будинках і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форми їх власності;
  • 28 квітня о 10:00 вшанувати пам’ять загиблого Захисника хвилиною мовчання, по можливості зупинити на цей час виробничий процес, провести роз’яснювальну роботу серед учнів шкіл громади, зупинити рух громадського та приватного транспорту;
  • обмежити проведення розважальних заходів на території ОТГ, заборонити звучання розважальної музики у закладах культури, торгівлі та громадського харчування; в громадському транспорті.

Відповідне розпорядження міський голова Володимир Новацький підписав в четвер, 27 квітня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.