южне світильники жкг дмитро любівий

В Южному планують закупити партію світлодіодних світильників для мереж зовнішнього освітлення

Городская хроника

Члени виконкому на засіданні 27 квітня внесли зміни до Програми енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та бюджетній сфері Южненської громади, які передбачають включення на цей рік низки заходів. Зокрема, це стосується мереж зовнішнього освітлення. Як повідомив Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, планується придбати енергозберігаючі світлодіодні світильники замість старих натрієвих ламп, які досі використовуються на МІЗі та по вулиці Приморська, 5. В планах закупити близько 130 світильників.

южне світильники

«Справа в тому, що забудовники, коли проводили освітлення там (Приморська, 5) встановили, на жаль, не енергоефективні світильники. Зараз ми вимушені проводити їхню заміну, бо вони є більш енерговитратними. Така ж ситуація на МІЗі. Згідно з нашою міською програмою з енергоефективності, ми поетапно щороку купуємо партію світильників. Декілька років тому ми замінили їх на енергоефективні на основних магістралей міста, вони дають економію майже втричі. Ці світильники потребують менше обслуговування, мають тривалу гарантію і споживають набагато менше електроенергії. З 2019 року ми почали встановлювати їх у дворах будинків. Зараз в планах придбати світильники для мікрорайону індивідуальної забудови (МІЗ) та вулиці Приморської, 5 (ЖК «Морський»). Опори залишаються, будуть замінені лише лампи. На МІЗі свого часу було проведено освітлення за старими технологіями, нині там встановлені лампи розжарювання, які споживають великий обсяг електроенергії. Сьогодні МІЗ споживає значний відсоток відносно всього міста, тому плануємо провести там роботи із заміни світильників. Це в першу чергу питання економії бюджетних коштів і тому ці заходи дуже важливі», – пояснив Дмитро Любівий.

дмитро любівий

Загальна кількість світильників на мережах зовнішнього освітлення міста Южного складає 2110 штук, з них світлодіодні – 1978 штук, решта – 132 світильники з натрієвими лампами. Тобто більшість світильників Южного вже замінено на енергоефективні.

«З метою збереження енергоресурсів та забезпечення більш комфортних умов життєдіяльності мешканців та гостей міста наразі необхідно провести заміну 132 світильників з натрієвими лампами на світлодіодні. Встановлення світлодіодних світильників замість світильників з високою потужністю ЖКУ забезпечить економію енергоресурсів та освітлення вулиць і доріг міста відповідно до державних норм та стандартів», – пояснили в управлінні ЖКГ Южненської міськради.

вікторія куртяк

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному планують закупити партію світлодіодних світильників для мереж зовнішнього освітлення

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.