южненська міська рада

В Южному затвердили нове положення щодо охорони та пропускного режиму міськради

Городская хроника

Члени виконкому на засіданні 27 квітня затвердили Положення про організацію відвідування, пропускного режиму та охорони в адміністративній будівлі виконавчого комітету Южненської міськради. Це Положення діяло і раніше, ще в 2018 році були запроваджені магнітні картки для входу посадовців через турнікет, який встановлений при вході в міськраду, проте зараз внесені деякі зміни в цей документ, а саме: на період дії воєнного стану (до того, як буде створена чергова служба виконкому) КП «Муніципальна варта» визначили уповноваженим органом, який буде забезпечувати цілодобове чергування в адмінбудівлі. У зв’язку з цим начальнику вказаного комунального підприємства Володимиру Панченку доручили визначити інспекторів відділу муніципальної охорони (безпеки), на яких буде покладено обов’язки чергових. Вони будуть охороняти будівлю міськради та здійснювати контроль за пропускним режимом. Посадові особи, технічні працівники адмінбудівлі та депутати повинні мати магнітні картки для входу, всі інші відвідувачі будуть допускатися згідно з погодженим списком запрошених (так було і раніше).  Як потрапити на прийом в міськраду пересічним громадянам ми поцікавились у керуючого справами виконкому Владислава Терещенка.

владислав терещенко

«Цим рішенням затверджено порядок, відповідно до якого визначений алгоритм відвідування адміністративної будівлі, це будуть як працівники виконкому, так і всі інші відвідувачі. Допускатися будуть як за магнітними картками, так і згідно з погодженим списком. Ця практика вже є, кожне комунальне підприємство надає перелік осіб для списку, за службовим посвідченням ці люди допускатимуться в адмінбудівлю. Якщо людина хоче прийти на прийом до відповідної посадової особи, черговий запрошує цього посадовця на перший поверх і вже він зустрічає громадянина, проводить до себе в кабінет або ж вирішує питання безпосередньо там на місці, якщо це можливо. Такий режим діяв і до цього, але відбулися деякі кадрові зміни, в нас на даний час відсутня чергова служба у виконкомі, тому задля того, аби не створювати навантаження на місцевий бюджет, до чергувань будуть долучені працівники «Муніципальної варти» (на період дії воєнного стану), така практика впроваджена і в інших містах, в цьому і полягають зміни. Чергувати вони будуть цілодобово», – розповів Владислав Терещенко, керуючий справами виконкому Южненської міськради.

южненська міська рада

южненська міська рада

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному затвердили нове положення щодо охорони та пропускного режиму міськради

  1. Нічого нового.В старому приміщенні заходили вільно і ніхто нікого не боявся.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.