виконавчий комітет южненської міської ради

Цьогоріч в двох закладах освіти планується провести капітальний ремонт

Информ-панорама

Члени виконкому внесли зміни до Програми розвитку інфраструктури Южненської ОТГ, відкоригувавши кошторисну вартість капітальних ремонтів в двох закладах освіти та реконструкції адміністративної будівлі в Нових Білярах. Це необхідно було зробити, перш ніж розпочинати роботи. Пов’язано це з тим, що ці ремонти планували провести в 2022 році, за рік суттєво зросла вартість на будівельні матеріали, тому довелося здійснити коригування. З цього питання доповідав начальник управління капітального будівництва Геннадій Мартинов.

геннадій мартинов

Так, в Ліцеї №3 М.П.Гузика (вул. Хіміків, 10-А) планується провести капітальний ремонт покрівлі спортивної зали. Відповідно до отриманого експертного звіту, загальна кошторисна вартість змінилась з 2 млн 61 тис. гривень на 2 млн 577 тис. гривень.

В дитячому садку №3 «Веселка» (Будівельників, 15) проведуть капремонт покрівлі з утепленням закладу. Загальна кошторисна вартість змінилась з 4 млн 740 тис. гривень на 6 млн 724 тис. гривень.

Крім того, відкориговано кошторисну вартість реконструкції будівлі адміністративного приміщення для розміщення внутрішньо переміщених осіб зі створенням на другому та третьому поверхах гуртожитку в Нових Білярах (вул. Лиманна, 2). Загальна кошторисна вартість змінилась з 29 млн 946 тис. гривень на 40 млн гривень. Южненський міський голова підкреслив, що для проведення реконструкції планується залучити кошти державного бюджету, а з місцевого передбачать фінансування для виготовлення проєкту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Цьогоріч в двох закладах освіти планується провести капітальний ремонт

  1. В дітсадочку під номером 5 “Теремок”,в 6 группі ясла ремонт не робився більше 10 років, звернули б на це увагу.Місцева влада потрібна цим займатись,а не батьки!!!

  2. Дитячі шафи росипаються,по стінах тріщини, там підмазали, там закрасили це не ремонт,дефекти закліюються якимись дитячими наліпками, або малюнком,щоб вид був більш менш приємний!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.