Три населені пункти Южненської ОТГ на п’ять днів залишаться без газу

Информ-панорама

У зв’язку з виконанням невідкладних робіт по заміні вимикаючих пристроїв на місто Южне та село Сичавка у трьох населених пунктах нашої громади буде тимчасово припинене газопостачання впродовж п’яти днів. Про це Yuzhny.info повідомив заступник міського голови-начальник управління житлово-комунального господарства Южненської міськради Дмитро Любівий. Він зазначив, що про проведення ремонту проінформувала компанія «Одесагаз».

Без газу з 09:00 понеділка, 8 травня, до 18:00 п’ятниці, 12 травня, залишаться споживачі Южного (в тому числі МІЗ), Сичавки, Кошар. Відновлення газопостачання відбудеться після завершення ремонтних робіт. В УЖКГ зазначили, що школи та дитячі садки в цей період продовжать працювати, так як навчальні заклади міста обладнані електроплитами.

Джерело фото: “ЮО”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “Три населені пункти Южненської ОТГ на п’ять днів залишаться без газу

    1. Аби ми ,українці,були.Наші захисники рік живуть на вулиці та й порівняйте.Ремонт не аварія,але дуже дивний ремонт.Як завжди нам не дають точної інформації.

  1. Всі підуть до пунктів незламності. Там буде гарячий чай , печиво , гарне спілкування. Місто повинно закупити чай , каву , бутерброди. Як при відсутньому світла так и при відсутності газу мэр закликае відвідування пунктів незламності.

  2. Я всегда думаю о будущем ,- мэр. Вже треба думати наперед як при відсутності газу згодувати місто. Вже грошей нема на генератори акумулятори , та батарейки. Ще й электроплити потрібні.

  3. Вот это прогресс!!! ПЯТЬ ДНЕЙ задвижку менять будут! Б@ть, Бог землю за это же время сотворил!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.