місто южне

Робота в Южному: яких спеціалістів шукають та які зарплати пропонують роботодавці

Информ-панорама

Спеціалісти Южненської філії Одеського обласного центру зайнятості розмістили нові вакансії в телеграм-каналі, який був створений на початку війни для пошуку роботи. В червні відкриті такі вакансії:

 • завідувач господарства (обов’язки: заступник директора з адміністративно-господарської  частини. Керівництво роботою з господарського обслуговування навчального закладу. Організація проведення та здійснення процедури закупівель та ведення відповідної документації. Інвентаризація, списання та облік матеріальних цінностей. Ведення звітності та документації. Контроль за санітарно-гігієнічним станом навчального закладу). Заробітна плата: 7 000 гривень. Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.
 • вихователь закладу дошкільної освіти (обов’язки: підготовча група, прийом дітей від  батьків, проведення  занять для розвитку дітей (поліпшення моторики, логіки тощо). Знання  ігор, які підійдуть для розвитку дітей, організація різних свят та заходів, на яких дітки вчитимуться проявляти себе, не боятися публіки. Володіння навичками дистанційного навчання). Заробітна плата: 7 000 гривень. п’ятиденний робочий тиждень.
 • слюсар з ремонту рухомого складу (проводити ремонт вагонів відповідно до технологічного процесу  при безумовному  виконанні  вимог діючих ДНАОП, пожежної  безпеки та промислової санітарії). Заробітна плата: 15 200 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • продавець-консультант (робота з покупцями та постачальниками, викладка товарів на полиці, слідкування за термінами придатності товарів, за вчасним наповненням товарних вітрин, обслуговування покупців на касі). Заробітна плата: 10 000 гривень. Робота змінами.
 • прибиральник службових приміщень (прибирання службових приміщень, збирання сміття на закріпленій території). Заробітна плата: 7 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • майстер зміни (контроль за виготовленням хлібобулочних виробів, оформлення первинних документів, складання звітів тощо. Здійснює керівництво виробничого процесу. Забезпечує виконання планових завдань). Заробітна плата: 10 000 гривень. Робота змінами.
 •  пекар (випікання хлібобулочних та борошняно-кондитерських виробів. Укладає тістові заготовки на лопати, листи, касети, форми. Спостерігає за режимом випікання. Укладає готову продукцію у лотки). Заробітна плата: 9 000 гривень. Робота змінами.
 • продавець продовольчих товарів (обслуговувати покупців, дотримання правил обслуговування покупців, дотримання правил розрахунку покупців, правил експлуатації контрольно-касових апаратів. Консультування покупців щодо властивостей, кулінарного призначення, смакових особливостей і харчової цінності товарів. Отримання товару зі складу для реалізації і інформування адміністрації про надходження товарів, що не відповідають маркуванню або накладній відомості). Заробітна плата: 9 000 гривень. Робота змінами.
 • адміністратор (виконання адміністративно управлінських обов’язків, пов’язаних з господарською діяльністю закладу. Спостереження за роботою офіціантів, організація заходів, прийом замовлення та обговорювання всіх деталей організації заходу). Заробітна плата: 9 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • офіціант (сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби – надання порад у виборі страв, одержання замовлення та його предача до кухні, доставка замовлення відвідувачу, розрахунок з клієнтами). Заробітна плата: 9 000 гривень. Робота змінами.
 • кухар (проводити варіння, випікання, смаження, проціджування, подрібнення, заміс, фарширування, формування виробів. Приготування страв за стандартами; забезпечення необхідної форми подачі страви; раціональне управління запасами, мінімізація відходів; дотримання чистоти і охайності на робочому місці). Заробітна плата: 9 000 гривень. Робота змінами.
 •  спеціаліст-юрисконсульт (спеціаліст державної служби. Реєстрація актів цивільного стану, ведення діловодства, робота з державними реєстрами, прийом громадян, розгляд запитів і звернень). Заробітна плата: 8 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків (здійснювати технічне обслуговування і ремонт будівлі школи з виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт (бетонних, штукатурних, малярних, шпалерних, теслярських, столярних тощо). Виконувати роботу з технічного обслуговування і ремонту систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання, водостоків, вентиляції, кондиціювання повітря). Заробітна плата: 6 700 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • прибиральник службових приміщень (прибирає закріплені за ним службові та навчальні приміщення школи ( класи, кабінети, коридори, сходи, санвузли, майстерні, спортивну залу тощо).  Заробітна плата: 6 700 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • бухгалтер (веде облік необоротних активів, запасів, коштів, розрахунків та інших активів, власного капіталу та зобов’язань, доходів та витрат за прийнятою на підприємстві формою бухгалтерського обліку з додержанням єдиних методологічних засад бухгалтерського обліку та з урахуванням особливостей діяльності підприємства. Готує дані для включення їх до фінансової звітності). Заробітна плата: 12 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.

Контактні номери телефону фахівців центру зайнятості: (04842) 3-01-38; 3-01-37.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Робота в Южному: яких спеціалістів шукають та які зарплати пропонують роботодавці

 1. Что уборщик ,что специалист юрист зарплата на одном уровне ,все по “европейскому”

  1. Если бы 200 дол. А так 7000 минус подоходный налог . И выйдет 5500. Возьми и проживание целый месяц. Это жесть.

 2. А помните как Яценюк с трибуны майдана обещал европейские зарплаты в 3 тысячи евро?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.