Южненські волонтери доставили допомогу в Херсонську область (фото)

Городская хроника

Штаб волонтерів Южненської ОТГ прозвітував у Facebook про три поїздки на Херсонщину, один з волонтерів Віктор Лі на своїй сторінці в соцмережі розповів, що жителям передано гуманітарну допомогу, зокрема одяг, воду, продукти та ліки в Музиківську територіальну громаду. Він також надав фотозвіт.

«Передали майже три тонни питної води в Антонівку, дуже багато речей в Антонівку та Висунці (далі волонтери розподілять речі й на інші села Музиківської громади). Також южненці передали чимало продуктів, медикаментів, засобів гігієни, все це вже передали людям в постраждалих від паводку населених пунктах…», – написав Віктор Лі.

Крім того, южненці передали корм для тварин, три човни, один великий фільтр для очищення води та інші необхідні речі.

Волонтер Максим Самойлов зранку 12 червня повідомив, що збір питної води в місті продовжується, на Херсонщину у вівторок, 13 червня, планується відвезти ще одну партію допомоги. Воду сьогодні можна приносити до 19:00, пункти збору незмінні: внизу проспекту Миру, в супермаркетах «Копійка». Також волонтери нагадали про необхідність порожніх баклажок, тару можна приносити в ПК «Дружба» і кафе Love Coffeе. Надати фінансову допомогу для придбання питної води можна на номер карти: 5169-3600-1061-6781.

В матеріалі використані фото Віктора Лі та Штабу волонтерів Южненської ОТГ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненські волонтери доставили допомогу в Херсонську область (фото)

  1. Дорого нам коштує утримання російської мови в незалежній Україні, але белькочемо далі.Горя хочеться всім.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.