Робота в Южному: яких спеціалістів шукають та які зарплати пропонують роботодавці

Информ-панорама

Спеціалісти Южненської філії Одеського обласного центру зайнятості оприлюднили список відкритих вакансій в телеграм-каналі, який був створений в нашому місті на початку повномасштабної війни для пошуку роботи. Станом на цей місяць роботавці здебільшого шукають медиків, освітян, будівельників, офіціантів, прибиральників і т.д. Розмір зарплат, зазначений в оголошеннях, коливається від 6 700 гривень до 20 000 гривень.

Вакансії за вересень:

 • прибиральник службових приміщень (прибирає закріплені за ним службові та навчальні приміщення школи (класи, кабінети, коридори, сходи, санвузли і тд). Прибирає пил, миє підлогу, віконні рами, меблі, очищує урни та виносить сміття). Заробітна плата: 6 700 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • озеленювач (виконує підсобні допоміжні роботи з прибирання і очищення садових доріжок, газонів, квітників та інших площ, що озеленнюють, від палого листя, гілок, сміття та снігу. Виконує прості роботи із застосуванням ручного інструменту (сапи, лопати). Створює квітники та здійснює догляд за ними, проводить посадку рослин, полив. Обкопує дерева, кущі, квіти, готує їх до зимового періоду). Заробітна плата: 7 102 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • сестра медична (брат медичний) приймального відділення (обов’язки: оформлює медичну документацію госпіталізованих до відділення стаціонару, здійснює санітарне оброблення госпіталізованих, реєструє пацієнтів під час госпіталізації. Вимірює температуру, АТ, зріст, масу тіла та вносить результати до медичної картки, асистує черговому лікарю приймального відділення). Заробітна плата: 13 500 гривень. Режим виконуваної роботи: змінний.
 • завідувач складу (контролює ведення обліку наявних на складі матеріальних цінностей і звітну документацію про їх рух. Бере участь у проведенні інвентаризації товарно-матеріальних цінностей. Організовує навчання персоналу складу, забезпечує його планомірну роботу та дотримання трудової дисципліни). Заробітна плата: 12 500 гривень. Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.
 • вихователь закладу дошкільної освіти (планує та організовує освітній процес відповідно до вимог дошкільної освіти. Створює оптимальні умови для фізичного та психічного розвитку дітей, впроваджує в педагогічний процес навчально-методичні документи та рекомендації щодо організації освітнього та фізкультурно-оздоровчого процесу в дитсадку). Заробітна плата: 11 056 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • сестра медична в дитсадку (проводить повсякденну роботу, яка забезпечує створення належних санітарно-гігієнічних умов в дошкільному навчальному закладі. Здійснює облік медикаментів, забезпечує їх зберігання). Заробітна плата: 8 442 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • асистент вихователя закладу дошкільної освіти (планування та проведення навчальної, виховної, корекційної, компенсаційної роботи з окремими дітьми, які мають вади у розвитку, сприяння їх соціальної реабілітації та адаптації). Заробітна плата: 10 710 гривень. Пятиденний робочий тиждень.
 • керівник музичний (музичне виховання дітей віком від 2 до 6 років. Організація музичних свят, ранків, проведення занять з музики). Заробітна плата: 10 885 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • оператор поштового зв’язку (прийом, видача поштових відправлень, грошових переказів, платежів). Заробітна плата: 9 500 гривень. Шестиденний робочий тиждень.
 • продавець-консультант (консультування, допомога у виборі товару. Оформлення розрахунків з покупцями, ведення касової документації, виконання плану продажу, забезпечення порядку в торговому залі, викладка товару). Заробітна плата: 8 000 гривень. Робота змінами.
 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (4) розряду (здійснює ремонт електроапаратів різних типів і систем, обслуговує силові та освітлювальні установки з особливо складними схемами вмикання електроустаткування. Здійснює монтаж і ремонт кабельної мережі, з монтування увідних пристроїв. Проводить монтаж, ремонт, налагодження, та обслуговування пристроїв автоматичного регулювання режимів роботи). Заробітна плата:  9 588 гривень. Робота змінами.
 • офіціант (готує зал до обслуговування відвідувачів. Отримує посуд, прибори, столову білизну. Полірує посуд, прибори. Складає серветки різними способами. Здійснює попереднє сервірування столів, отримує страви на кухні та в буфеті. Подає страви і напої. Прибирає використані посуд , прибори. Замінює столову білизну). Заробітна плата: 10 000 гривень. Робота змінами.
 • спеціаліст-бухгалтер (здійснює нарахування заробітної плати, планування фінансування, проведення та оформлення фінансування по договорам. Складає бухгалтерську та фінансову звітність, продовить закупівлю канцелярських товарів, послуг з обслуговування комп’ютерної та оргтехніки). Заробітна плата: 15 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • бетоняр (необхідні наявність знань та досвіду в способах приготування бетонних сумішей вручну та насікання бетонної поверхні. Знати прийоми подавання готових бетонних сумішей у конструкції, правила догляду за бетоном, прийоми розбирання бетонних та залізобетонних конструкцій вручну, способи розбирання опалубки найпростіших конструкцій). Заробітна плата: 10 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • інструктор з фізкультури (організовує та проводить фізкультурно-оздоровчу роботу з дітьми відповідно до чинних програм та методик. Створює оптимальні умови для фізичного розвитку дітей). Заробітна плата: 10 185 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • керуючий відділенням (здійснення управління відділенням пункту видачі інтернет -замовлень. Координація роботи працівників, планування, облік та складання документів установленої звітності). Заробітна плата: 16 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • касир торговельного залу (здійснення прийому товару на склад, облік, видача замовлень, здійснення розрахунків. Робота з касовим апаратом). Заробітна плата: 11 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • фельдшер (робота на машинах швидкої допомоги, необхідність надавати екстренну медичну допомогу людям в невідкладному стані безпосередньо на місці події та під час перевезення пацієнта). Заробітна плата: 15 000 гривень. Робота змінами.
 • продавець-консультант (консультування, допомога у виборі товару. Оформлення розрахунків з покупцями, ведення касової документації, виконання плану продажу, забезпечення порядку в торговому залі, викладка товару). Заробітна плата: 6 700 гривень. Робота змінами. Ввод
 • завідувач лікарської аптеки (забезпечення ефективної та безперебійної роботи аптеки, управління персоналом аптечки, формування асортименту медикаментів, контроль умов зберігання медикаментів, відстеження дефектів та замовлень товару. Знання фармацевтичних груп та асортименту лікарських препаратів). Заробітна плата: 20 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • підсобний робітник (виконання підсобних робіт на будівництві, прибирання виробничих приміщень). Заробітна плата: 10 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • електрогазозварник (здійснення зварювання металевих конструкцій на будівництві). Заробітна плата: 15 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • покрівельник будівельний (виконання простих робіт під час улаштування та ремонту покрівель). Заробітна плата: 12 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • контролер на контрольно-пропускному пункті (здійснює пропускний режим та контролює виконання працівниками та відвідувачами вимог внутрішнього об’єктового режиму на контрольованій території. Контролює виконання та дотримання працівниками  та відвідувачами, в частині що їх стосується, вимог пожежної безпеки. Забезпечує охорону об’єктів, службових приміщень і майна). Заробітна плата: 8 000 гривень. Робота змінами.
 • диспетчер (планування маршрутів, ведення обліку парку автомобілів та водіїв, щоденний звіт, інформаційна підтримка водіїв на маршруті (в телефонному режимі), надання необхідної інформації в інші відділи для подальшої обробки). Заробітна плата:  8 000 гривень. Робота змінами.
 • прибиральник територій (підмітання вручну території, садових доріжок, вуличних маршів, майданчиків, покриття. Стеження за їх станом. Прибирання сміття з газонів та квітників, бур’янів між бруківкою, восени збирання листя. В зимовий час прибирання снігу снігоприбиральними лопатами, посипання території піском. Прибирання сміття до місця його збору, миття сміттєзбірників). Заробітна плата: 6 700 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.

Контактні номери телефону фахівців центру зайнятості: (04842) 3-01-38; 3-01-37.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Робота в Южному: яких спеціалістів шукають та які зарплати пропонують роботодавці

 1. Європейські пенсії та зарплати як в Європі – горлали вони на майдані аж підстрибували. А в результаті тільки підори як в Європі.

  1. Ви обрали майдан до влади чи олігархію?потрошенко був в уряді ялинковича,а зеленін холуй іншого олігарха.

 2. Влада в м.Южне незмінна.Як би партію не назвали там всі свої і колаборанти росії.ВР – два пресмана підряд,а останній раз чужинець який вже втік в ісраєль!Зеленін в місті – 80 %.До кого претензії ?Де робота над помилками?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.