Профілактичне відпрацювання «Нічне місто»: в Южному поліція провела рейд

Информ-панорама

Поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії та представниками громадських формувань провели рейд у Южному та Чорноморську. На відпрацювання вулиць, парків та прибережних зон вийшли наряди у складі піших та автопатрулів. Об’єднаний інструктаж із ними провів заступник начальника ГУНП в Одеській області, полковник поліції Денис Захарченко. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Одещини.

«Патрулі перевіряли підозрілих осіб і автотранспорт, контролювали обмеження і заборони щодо продажу алкогольних напоїв після 22:00 та своєчасне припинення роботи закладів. Крім цього, вони відпрацьовували осіб, які перебувають на превентивних обліках поліції, зокрема раніше судимих, кривдників та власників зброї. Не залишились без уваги діти, які у темну пору доби знаходились на вулиці без супроводу дорослих. Також правоохоронці стежили за дотриманням комендантської години та правил дорожнього руху», – говориться в повідомленні.

Загалом було перевірено 480 осіб, майже 250 транспортних засобів та понад 70 торговельних і розважальних закладів. Під час проведення профілактичних заходів правоохоронці розкрили низку кримінальних правопорушень щодо незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів і психотропних речовин – повідомили в поліції.

Також було складено низку адміністративних матеріалів, зокрема щодо:

  • керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;
  • перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших ПДР;
  • порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння;
  • дрібного хуліганства;
  • невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей;
  • порушення правил адміністративного нагляду.

Під час рейдів правоохоронці виявили 13 порушників комендантської години. В поліції закликали громадян не порушувати діючі обмеження режиму воєнного стану та з розумінням ставитися до настанов поліцейських.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.