Представники Фонду держмайна відвідали ОПЗ в ході робочого візиту в Одеську область

Информ-панорама

У ході робочого візиту в Одеську область представники Фонду держмайна України 3 лютого відвідали АТ «ОПЗ». Делегація, яку очолив перший заступник голови ФДМУ Дмитро Кліменков, зустрілась з членами Правління та представниками Наглядової ради Одеського припортового заводу. У ході зустрічі були обговорені важливі для заводу питання. Про поточну ситуацію на підприємстві доповів т.в.о. Голови Правління – Директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський. Про це повідомили в пресслужбі заводу.

Представники Фонду держмайна України відвідали територію підприємства та ознайомились з основними виробничими потужностями ОПЗ, провели зустрічі з начальниками структурних підрозділів. По завершенні візиту т.в.о. Голови Правління – Директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський підбив підсумки зустрічі.

“Сьогодні АТ «ОПЗ» відвідали керівники Фонду держмайна України, і ми провели надзвичайно продуктивну зустріч. Серед питань, які ми обговорювали, були наші напрацювання щодо перепрофілювання підприємства у період відсутності основної діяльності. Ми доповіли, як завод у цей дуже складний військовий час, коли основне виробництво зупинено, підготував та запустив процес з перевалки зерна, що відбувається в рамках долучення до “зернової угоди” під егідою ООН. Керівництво заводу докладає максимум зусиль, щоб уникнути затримки заробітної плати та зберегти колектив професіоналів. Також в ході зустрічі були конструктивно обговорені питання співпраці з Фондом держмайна України за низкою напрямів діяльності заводу. Важливим підсумком зустрічі стало вирішення питань щодо організації взаємодії ФДМУ та АТ «ОПЗ», а також відпрацювання дієвих заходів у подальшій діяльності підприємства”, – Юрій Ковальський.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.