Пів сотні донорів здали кров: в Южне вшосте приїхала бригада обласної станції переливання крові (фото)

Информ-панорама

На базі поліклінічного відділення Южненської міської лікарні по вулиці Будівельників, 19 у четвер, 14 березня, проводився забір донорської крові. Його здійснювала виїзна бригада Одеської обласної станції переливання крові для поповнення запасів банку крові. Сьогодні медики планували прийняти 55 донорів, южненці мали заздалегідь записатися на процедуру телефоном. В поліклініку прийшла як молодь, так і люди пенсійного віку.

Леся Дикун, головна медична сестра КНП «Южненська міська лікарня»: “Здача донорської крові в Южному стала доброю традицією. Вже вшосте до нас приїхала виїзна бригада обласної станції переливання крові. Зазвичай приймається 50-60 донорів, кожен здає 450 мл крові. Аби здати кров, треба обов’язково попередньо записатися, для цього ми через соцмережі за два тижні розміщуємо інформацію про приїзд виїзної бригади і даємо номер телефону для запису, щоб все проходило організовано”.

Донори здали кров з пальця (проводиться визначення гемоглобіну, групи крові), потім лікар провів опитування, огляд, виміряв тиск, визначив наявність протипоказань до донорства крові, при їх відсутності – надав допуск до донації. Процедура здачі крові починається з накладання на передпліччя гумового джгута, дезінфекції місця венепункції. Всі маніпуляції проходять з використанням стерильних одноразових матеріалів. Час процедури для здачі 450 мл крові становить приблизно 10-15 хвилин. Після закінчення процедури на ліктьовий згин накладається пов’язка. Після донації донору видається довідка, яка дає право працівнику на надання додаткового дня відпочинку. Також южненських донорів пригощали печивом. Наступного разу здача донорської крові в поліклініці буде орієнтовно через місяць-півтора.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.