В Южному нагородили працівників сфери ЖКГ напередодні професійного свята (фото)

Городская хроника

В 2024 році День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення припадає на 17 березня (неділя). Напередодні професійного свята, 15 березня, в Южненській міськраді відбулась урочиста церемонія нагородження комунальників нашої громади. Захід традиційний. Цьогоріч колектив привітав новий начальник управління ЖКГ – Андрій Шестов, він же є і заступником міського голови. Його кандидатуру на цю посаду затвердила більшість депутатів на сесії 16 лютого.

Андрій Шестов подякував присутнім за їхню працю і вкотре наголосив, що наше місто є прикладом чистоти та комфорту проживання як в Україні, так і за її межами саме завдяки злагодженій роботі міських служб та сумлінній праці кожного працівника. Сьогодні серед присутніх були і нові очільники двох комунальних підприємств. У зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в міськраді в лютому, тепер директором КП «Южводоканал» замість Андрія Шестова став депутат міськради Віталій Розмеріца, а на КП «ЮТКЕ» виконує обов’язки директора головний інженер котельні Олександр Мончинський (раніше КП очолював депутат Ігор Чугунников, якого нещодавно було обрано секретарем Южненської міськради).

Андрій Шестов: «Наша робота в чомусь нагадує шпигунську. Поки нас не видно і не чутно – значить все добре в місті, як тільки люди пригадують про комунальників – це означає, що десь щось трапилося. Які б складні часи не були, ми завжди будемо виконувати сумлінно свою роботу. Хочу всіх привітати з професійним святом, побажати здоров’я, терпіння, сил в цей непростий для країни період».

Сьогодні привітати колектив комунальних служб міста прийшов і колишній заступник міського голови-начальник УЖКГ Дмитро Любівий, який був на цій посаді вісім років та звільнився за власним бажанням в січні 2024-го. Наразі він в судовому порядку доводить свою невинуватість у скоєнні кримінального правопорушення, в якому його звинувачено. Нагадаємо, що йому на початку січня цього року було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Триває слідство. Ситуацію довкола себе і свого затримання вважає штучно створеною проти нього.

Почесними грамотами виконкому Южненської міськради нагороджені:

 • Галина Олександрівна Шамоніна – операторка котельні6-го розряду КП ТМ «Южтеплокомуненерго»;
 • Анжела Анатоліївна Сирчикова – малярка 4-го розряду КП ТМ «Южтеплокомуненерго»;
 • Юрій Васильович Луцик – машиніст автовишки та автогідропідіймача КП «Екосервіс»;
 • Лідія Федорівна Никитенко – озеленювачка 3-го розряду КП «Екосервіс»;
 • Віталій Миколайович Білан – слюсар аварійно-відновлювальних робіт 5-го розряду дільниці водопостачання та водовідведення КП «Южводоканал»;
 • Сергій Сергійович Качалов – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду дільниці водопостачання та водовідведення КП «Южводоканал»;
 • Олена Олександрівна Косачова – начальниця дільниці КП «Южненське узбережжя»;
 • Галина Федорівна Мись – прибиральниця території Асоціації ОСББ «Лідер-Профі»;
 • Тетяна Валентинівна Кривоус – бухгалтерка ТОВ «Керуюча компанія «Добробут – Сервіс»;
 • Лідія Георгіївна Семко – прибиральниця території ТОВ «Керуюча компанія «Добробут – Сервіс»;
 • Тетяна Олександрівна Кужель – двірниця ТОВ «Керуюча компанія «Добробут – Сервіс»;
 • Ольга Олександрівна Ємець – головна бухгалтерка КП «Готельно – житловий комплекс».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “В Южному нагородили працівників сфери ЖКГ напередодні професійного свята (фото)

 1. Ну чего, неблагодарная, низкооплачиваемая работа, наравне с учителями. Потому и шпионская, что незаметная, все воспринимают как должное, мусор и срач после пьянчуг и деточек убирается же сам. С праздником,ребята. Вы молодцы.

  1. “Чисто не там, где убирают, а там, где не мусорят!” – прочитал на заборе дворник Герасим, отложил метлу и достал двустволку.

 2. Спасибо всем за тяжкий труд , здоровья и благополучия! А у нас , судя по комментариям, мерзких ждунов и живодеров не убавилось! Вот бы всю эту начисть на урановые рудники ! Когда наконец ими займутся сотрудники СБУ и полиция?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.