В Южне втретє приїхали іноземні волонтери, аби пригостити містян свіжоспеченою піцою (фото)

Управление экономики

На площі Перемоги в четвер, 14 березня, з 11:00 розпочалась роздача піци іноземними волонтерами. Представники шотландської благодійної організації Siobhans Trust від початку повномасштабної війни їздять Україною та безкоштовно пригощають людей піцою в межах благодійного проєкту. В Южному благодійники вже втретє, перший раз вони провели таку акцію в нашому місті 13 липня 2022 року, тоді вона проходила також на площі і зібрала сотні людей. Другий раз вони приїхали в Южне 2 травня 2023 року і роздавали піцу на проспекті Миру. Людей як минулі рази, так і сьогодні, зібралось чимало, вони організовано вишикувались в чергу і очікували на свою піцу.

Томас Хьюз, волонтер Siobhans Trust: «Сьогодні в нас є і Coca-Cola, і гарячі напої, бо ми з Різдва зробили колаборацію з представниками цієї компанії і вони пожертвували понад мільйон пляшок напою, яким ми всіх охочих пригощаємо. Якщо хтось хоче взяти більше, ніж одну піцу – ми даємо і дві, і три, і чотири. Сьогодні загалом плануємо роздати близько трьох-чотирьох тисяч піц (до 15:00)».

Піцу волонтери готували в печах у спеціально обладнаних фургонах (піца-мобіль). Цього разу людям також роздавали пляшку Coca-Cola та пригощали кавою, дітей – смаколиками. Серед бажаючих скуштувати піцу були і діти, і дорослі. За правопорядком на місці стежили співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» та територіального відділу поліції. Проведення заходу було погоджено з місцевою владою. Благодійна організація Siobhans Trust поєднує волонтерів з різних країн, в Южне сьогодні приїхали представники з Англії, Канади, Ірландії, Шотландії, Фінляндії, Зімбабве, Кореї, Данії.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Южне втретє приїхали іноземні волонтери, аби пригостити містян свіжоспеченою піцою (фото)

  1. Шоландці , данці, фіни, ірландці, англійці , корейці і навіть із Зімбабве – ото брати , а не орда з-за поребріка у вигляді бурятів, кадировців, дагестанців, мордви – чиста русских. Спасибі за солідарність, підтримку, сміливість.

  2. Вони навіть “Слава Україні” говорили , чого деякі місцеві ніколи не роблять.

  3. Какие у них светлые лица, искренние улыбки, потому и живут в цивилизованных странах при приличных правительствах, а не то, что в Украине как выберут, так выберут. Или бывшего зека, или шоумена и так на любом уровне.

  4. Велика подяка їм за людяність. Поважаємо та цінуємо. Миру усім нам.
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.