ОПЗ перепрофілював виробничі потужності і долучився до «Зернової угоди»

Информ-панорама

Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» разом з усією країною переживає дуже складний період. Ведення бойових дій, ракетні обстріли з боку РФ, енергетичний терор, блокування торгівельно-економічних шляхів взаємодії з партнерами стали серйозними перепонами для нормальної роботи економіки країни. В цих умовах збереження діючого підприємства та колективу професіоналів заводу стає справжньою лінією опору агресору. Через об’єктивні причини Одеський припортовий завод відчуває дуже багато складнощів – зазначили на підприємстві.

«Ми не можемо поновити виробництво власної продукції, відвантажувати продукцію для відправки морем, але з боку керівництва АТ «ОПЗ» жодного дня не припинялися пошуки рішень для поновлення виробничих процесів підприємства. Завод вже неодноразово демонстрував своє вміння успішно змінюватись під ситуацію у країні та світі. Наочним прикладом тому є випуск на заводських потужностях медичного кисню під час пандемії COVID -19, що дозволило забезпечити життєво необхідним продуктом лікарні Одеського регіону. У ситуації сьогодення перед колективом заводу повстали нові виклики, і знову було винайдено шляхи їх вирішення.

Наразі можемо сказати, що завдяки великій допомозі й підтримці з боку Наглядової ради АТ «ОПЗ», органів управління, державних установ та керівництва Фонду держмайна України, Одеської обласної військової адміністрації, Одеської районної військової адміністрації, зусиль Правління АТ «ОПЗ» й професіоналізму колективу заводу вжиті дієві заходи щодо знаходження нових можливостей економічної діяльності підприємства. На сьогодні повністю завершено перепрофілювання виробничих потужностей АТ «ОПЗ» щодо відвантаження зернових з Одеського припортового заводу на морський транспорт для відправлення на експорт», – повідомили в пресслужбі ОПЗ.

Перші тисячі тонн вже завантажено у трюми судна. Загальна кількість зернових, що буде відправлено цим рейсом, складатиме майже 23 000 тонн. Це буде першою відправкою продукції, завантаженої на морський транспорт з Одеського припортового заводу з початку бойових дій на території України. День, коли підприємство долучилось до участі у межах підписаної Україною міжнародної угоди «Про зерновий коридор», безумовно, увійде в історію АТ «ОПЗ» – підкреслили на підприємстві.

«Ми завжди пишалися фахівцями, які працюють на Одеському припортовому заводі, і зараз вони вкотре довели, що немає завдань, з якими вони не могли б упоратись. Було проведено безліч підготовчих процедур, розроблено діючі схеми з реалізації цього проєкту, отримано позитивне рішення з експертизи від контролюючих органів, що дає дозвіл на використання потужностей перевантажувального комплексу заводу для відвантаження зерна. Це важливий крок для відновлення потенціалу нашого підприємства та відродження економіки нашої країни. Під час, коли ЗСУ відвойовують нашу землю, ми маємо використати всі ресурси та можливості для відновлення економічного потенціалу рідної квітучої України», – зазначив т.в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський.

Фото: пресслужба АТ “ОПЗ”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.